13 Aralık İddaa Tahminleri

13 Aralık İddaa Tahminleri821 Obradorio – (4,5) Estudiantes MS 1

İlk 4 maçta 3 galibiyet alan Obradorio son 6 maçta 4 mağlubiyet aldı. Tecrübeli Corbacho son maçlarda verimli oynamaya başladı. Kleber iyi bir sezon geçiriyor. Pozas son maçlarda sürpriz bir çıkış yakaladı. 5 iç saha maçında 79 sayı ortalaması yakaladılar ve 4 galibiyet aldılar. Estudiantes üst üste 8 maçta 7 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta derbide Real Madrid’i devirerek büyük sürpriz yaptı. 1 aydır 75’i bulamayan ekip 89 sayı üretti. Martin formda. Van Lacke çok kötü bir sezon geçiriyor. Nually ile yollar ayrıldı. Bircevic 6 hafta sonra sakatlıktan döndü ve oynayabilir. 5 deplasman maçını da kaybettiler. Bu 5 maçta 65 sayı ortalamasında kaldılar. Estudiantes geçen hafta herkesi şoke eden bir galibiyet aldıktan sonra bu maçta rehavet sorunu yaşayabilir. Ayrıca geçen haftaki galibiyet ile bu hafta rakipleri Obradorio da kendilerini çok ciddiye alacak ve konsantrasyonu yitirmeyecektir. Estudiantes son 4 deplasman maçının 3’ünü çift haneli farkla kaybetti. Sahasında kazandığı 4 maçı da çift haneli farkla kazanan Obradorio’dan yine çift haneli bir galibiyet bekliyorum.

iddaa

664 Ulm – Artland MS 1 (1.40)

Ulm üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 maçını kazandı. Bu maçta 88 sayı ortalama yakaladılar. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Clyburn bu sezon iyi bir çıkış yakaladı. Son 5 iç saha maçında 4 galibiyet aldılar. Son 10 maçta ortalama 83 sayı yediler. Haftaiçi zayıf Hollanda takımına kaybettiler. Artland üst üste 5 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra geçen hafta Berlin’de ikinci yarı dağıldı. Son 3 maçta ortalama 90 sayı yediler. Geçen sezonki ana rotasyon bu sezon da takımı sürüklemeye devam ediyor fakat savunmadaki sıkıntı sürüyor. 6 deplasman maçının 5’inde 76 üzeri sayı ürettiler ve 4 galibiyet aldılar. Eurocup’a veda ettiler. İki takım arasındaki son 10 resmi maçı Ulm kazandı. Artland son 4 deplasman maçında ortalama 88 sayı yedi. Ulm da son 10 maçta 77 üzeri sayı yedi. Ulm’un yüksek skor üretip son yollarda olduğu gibi yine rakibini devirmesini bekliyorum.

 

812 Ulm – Artland ÜST TS:165,5

Ulm üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 maçını kazandı. Bu maçta 88 sayı ortalama yakaladılar. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Clyburn bu sezon iyi bir çıkış yakaladı. Son 5 iç saha maçında 4 galibiyet aldılar. Son 10 maçta ortalama 83 sayı yediler. Haftaiçi zayıf Hollanda takımına kaybettiler. Artland üst üste 5 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra geçen hafta Berlin’de ikinci yarı dağıldı. Son 3 maçta ortalama 90 sayı yediler. Geçen sezonki ana rotasyon bu sezon da takımı sürüklemeye devam ediyor fakat savunmadaki sıkıntı sürüyor. 6 deplasman maçının 5’inde 76 üzeri sayı ürettiler ve 4 galibiyet aldılar. Eurocup’a veda ettiler. İki takım arasındaki son 10 resmi maçı Ulm kazandı. Artland son 4 deplasman maçında ortalama 88 sayı yedi. Ulm da son 10 maçta 77 üzeri sayı yedi. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

 

873 Koszalin – Turow ÜST TS:170,5

Koszalin 10 maçta 9 galibiyet aldı. Tek mağlubiyetleri Zielona Gora deplasmanında gelmişti. Yüksek tempolu baskılı akıcı bir oyun sergiliyorlar. 5 iç saha maçında 86 sayı ortalaması yakaladılar. Geçen hafta oynamayan takımın önemli oyuncuları Woods ve Vrbanc oynayabilecek. Eski milli guard Szubarga geçen hafta sakatlıktan döndü. Swanson oyunun her alanında harika oynuyor. Szewczyk gibi yıldız bir uzuna da sahipler. Ribaundlarda üstün bir takımlar. Yüksek yüzde ile fazla üçlük buluyorlar. Son şampiyon Turow 10 maçını da kazandı. Çok yüksek tempolu oynuyorlar ve savunmayı ikinci plana bırakıyorlar. Euroleague’e ilk turda veda eden ekip Eurocup’da yoluna devam edecek. 3 deplasman maçında 97 sayı ortalaması tutturdular. Chylinski, Moldoveanu ve Taylor formda. Collins ligte etkili değil. Wright transferi yapılmıştı. Koszalin her ne kadar iç sahada rakiplerini düşük skorda tutmayı başarsa da Turow tamamen açık alan basketbolu oynuyor ve skor sıkıntısı çekmiyor. Turow son 5 maçta 93 sayı ortalaması yakalarken Koszalin de son 5 maçta 97 sayı ortalaması tutturdu. Avrupa’da son 1 ayda en fazla sayı üreten iki takımın mücadelesinde çok yüksek skor çıkabilir.

782 Phoenix – Detroit ÜST

Phoenix son 3’ü arka arkaya olmak üzere son 7 maçta 5 mağlubiyet aldı. Son 3 maçı çekişmeli geçti ama maç sonunu iyi oynamayıp mağlup oldular. Son maçta Miami karşısında Marcus Morris’in 25 sayısına rağmen yaptıkları çok fazla top kaybı ve boyalı alanda ezilmeleri mağlubiyete sebep oldu. Son 8 maçta oynamayan Thomas dönebilir. Bledsoe iyi bir dönemin ardından son maçta şaşırttı. Son 5 iç saha maçında 3 mağlubiyet aldılar ki bu 3 maçta da iyi olmayan Doğu takımlarına kaybettiler. Detroit son 13 maçını kaybetti. Son 14 maçta normal sürelerde 89 sayı ortalamasında kaldılar. Ligte en düşük yüzdeli oynayan takımlar. Kontrat sezonu olan Monroe son maçta biraz kıpırdandı. Jennings bu sezon da hayal kırıklığı yaratmış durumda. Meeks bu sezon ilk maçına çıkabilir. Deplasmanda 9 maçta 8 mağlubiyet aldılar. Hiçbir deplasman maçında normal sürelerde 101 sayıyı aşamadılar. Son 5 deplasman maçında normal sürelerde 86 sayı ortalamasında kaldılar. Detroit, Batı takımlarına karşı 11 maçta 10 mağlubiyet aldı. Detroit’in son 5 deplasman maçında normal sürelerde hiçbir takım 100’ü bulamadı. İki takımın 3 hafta önce Detroit’deki maçını Phoenix 88-86 kazanmıştı. Detroit, Phoenix deplasmanında son 6 maçını kaybetti. 20 senedir Detroit üst üste 14 maçını kaybetmedi. Phoenix’in yüksek skor üretip kazanmasını bekliyorum.

 

775 Atlanta – Orlando İY 1

Atlanta son 8 maçını kazandı. Son 5 maçı çift haneli farkla kazandılar. Son 4 maçta rakipleri 82 sayı ortalamasında tuttular. Son maçta zayıf Philadelphia’yı ribaundlarda ezdiler ve böylece düşük yüzdeli oyunun üstesinden geldiler. Korver istikrarlı katkısını sürdürüyor. Son 5 iç saha maçını kazandılar. Bu 5 maçın 4’ünde rakipleri 91 sayının altında tuttular. Sahalarında 12 maçta 10 galibiyet aldılar. Teague son dönemde iç sahada çok kötü oynuyor. Millsap’ın son 5 sezonda en yüksek sayı ortalaması ile mücadele ettiği rakip Orlando’dur. Orlando arka arkaya galibiyetlerin ardından son maçta sahasında Washington karşısında kazanabileceği maçı son dakikadaki 8-0’lık seri ve son saniye basketi ile kaybetti. Son 7 maçın 6’sında rakipleri 100 sayının altında tuttular. Harris üstün formunu sürdürüyor. Son 5 maçta oynamayan takımın yıldız ismi Vucevic’in durumu belirsiz. Üst üste 5 deplasman maçında 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 deplasman maçını kazandılar. Son 6 deplasman maçının 5’inde rakipleri 100 sayının altında tuttular. Orlando 3 senedir deplasmanda üst üste 3 maçını kazanamadı. Atlanta 17 sene sonra en uzun galibiyet serisini geçiriyor. İki takımın normal sezonda oynadığı son 14 maçın 12’sini Atlanta kazandı. Tabi iki takımın Atlanta’da son oynadığı maçta geçen sezon Orlando farklı galibiyet almıştı. Atlanta ilk yarıdan handikabı aşabilir.

 

781 New Orleans – Cleveland MS 1

New Orleans son dönemde maçlarını ağırlıklı olarak deplasmanda oynadı ve son 9 maçta 6 mağlubiyet aldılar. Arka arkaya galibiyetlerin ardından son maçta Dallas deplasmanında kaybettiler. Davis harika oynamaya devam ediyor. Formda Holiday de son maçta 10 asistinin yanısıra 30 sayı ile sezonun en yüksek rakamına ulaştı. Son maçlarda temsilcimiz Ömer’in de önemli rol oynaması ile rakipleri ribaundlarda eziyorlar. Evans istikrarsız bir grafik sergiliyor. Sahalarında son 6 maçta 5 galibiyet aldılar. Cleveland 4 maçlık mağlubiyet serisinin ardından üst üste 8 maçını kazanmıştı ki son maçta dün Oklahoma deplasmanında LeBron’un yokluğunda kaybettiler. Sol dizinde ağrı olan LeBron’un durumu belirsiz. Son maçlarda düşük yüzdeli oynayan Irving ikinci çeyrek dizinden sakatlık geçirdi ama ikinci yarı maça döndü ve bugün de oynaması bekleniyor. Love son dönemde istikrarlı double-double yapsa da düşük yüzdeli oynuyor. Üst üste 6 deplasman maçında 5 galibiyet aldıktan sonra böylece mağlup oldular. Son 5 deplasman maçında rakipleri 92 sayı ortalamasında tuttular. İki takım geçen ay Cleveland’da karşılaştı ve Cleveland rakibini 118-111 devirdi. Yine de Cleveland, Batı takımlarına karşı 7 maçta 5 mağlubiyet aldı. LeBron’un durumu belirsizken yorgun Cleveland kaybedebilir.

 

779 Memphis – Charlotte ALT

İlk 17 maçta 15 galibiyet aldıktan sonra Memphis arka arkaya mağlubiyetler almıştı. Son 2 maçta sahasında önce Miami’yi ardından da Dallas’ı devirdiler. Conley son maçlarda çok yüksek yüzdeli oynadı. Bir önceki maç şaşırtan Gasol da son maçta 30 sayı ile oynadı. Bu sezon 11 iç saha maçında 10 galibiyet aldılar. Son 6 iç saha maçında 110 sayı ortalaması yakaladılar. Charlotte 10 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 2 maçını sahasında kazandı. Jefferson formda. 12 maç sonra dönen Kidd-Gilchrist rotasyona girdi. Stephenson son maçlarda biraz kıpırdamaya başladı. 9 deplasman 8 mağlubiyet aldılar. Son 4 deplasman maçında 85 sayı ortalamasında kaldılar. Son 12 maçta 103 sayıyı aşamadılar. İki takımın Memphis’de oynadığı son 3 maçı Memphis çok farklı kazandı. İki takımın geçen ayın başında Charlotte’da oynadığı maçı Memphis, 71-69 kazanmıştı. Yine çok düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

 

661 Washington – Los Angeles Clippers MS 2

(1.55) Washington son 7 maçta 6 galibiyet aldı. Son maçta Orlando deplasmanında son saniyede kenardan sokulan topu Beal’ın tamamlaması ile kazandılar. Sezonun en az top kaybını yaptılar ve çok fazla asist yaptılar. Wall üstün formunu sürdürüyor. Nene sakatlıktan dönmüştü. Son 7 maçın 6’sında 101’den fazla sayı yemediler. Bu 7 maçta rakipleri 93 sayı ortalamasında tuttular. Son 5 iç saha maçını kazandılar. Son 4 iç saha maçında 112 sayı ortalaması yakaladılar. Clippers son 9 maçını kazandı. Bu 9 galibiyetin sadece Houston deplasmanında alınanı kısmen önemli olabilir, diğer maçlar zaten çok net favorilerdi. Son 6 maçta 114 sayı ortalaması yakaladılar. Paul takımını harika yönlendiriyor ve kariyerinin en az top kaybını yapıyor. Griffin harika oynuyor. Redick toparlandı. Deplasmanda son 5 maçı kazandılar. Son 8 deplasman maçının 7’sini kazandılar ve bu 7 maçta 100’ü aşıp rakipleri 100’ün altında tuttular. Bu süreçte kaybettikleri tek maçta 100’ü aşamayıp 100 üzeri sayı yemişlerdi. Clippers 100’ü aştığı 16 maçta 15 galibiyet aldı. Washington da 100 üzeri yediği 9 maçın 6’sını kaybetti. İki takım arasındaki son 11 maçın 10’unu Clippers kazandı. Clippers’ın 100’ü geçip kazanmasını bekliyorum.

 

774 Washington – Los Angeles Clippers MS 2ve ÜST

Washington son 7 maçta 6 galibiyet aldı. Son maçta Orlando deplasmanında son saniyede kenardan sokulan topu Beal’ın tamamlaması ile kazandılar. Sezonun en az top kaybını yaptılar ve çok fazla asist yaptılar. Wall üstün formunu sürdürüyor. Nene sakatlıktan dönmüştü. Son 7 maçın 6’sında 101’den fazla sayı yemediler. Bu 7 maçta rakipleri 93 sayı ortalamasında tuttular. Son 5 iç saha maçını kazandılar. Son 4 iç saha maçında 112 sayı ortalaması yakaladılar. Clippers son 9 maçını kazandı. Bu 9 galibiyetin sadece Houston deplasmanında alınanı kısmen önemli olabilir, diğer maçlar zaten çok net favorilerdi. Son 6 maçta 114 sayı ortalaması yakaladılar. Paul takımını harika yönlendiriyor ve kariyerinin en az top kaybını yapıyor. Griffin harika oynuyor. Redick toparlandı. Deplasmanda son 5 maçı kazandılar. Son 8 deplasman maçının 7’sini kazandılar ve bu 7 maçta 100’ü aşıp rakipleri 100’ün altında tuttular. Bu süreçte kaybettikleri tek maçta 100’ü aşamayıp 100 üzeri sayı yemişlerdi. Clippers 100’ü aştığı 16 maçta 15 galibiyet aldı. Washington da 100 üzeri yediği 9 maçın 6’sını kaybetti. İki takım arasındaki son 11 maçın 10’unu Clippers kazandı. Clippers’ın 100’ü geçip kazanmasını bekliyorum.

773 Chicago – Portland ALT ve İY 2

Chicago üst üste 3 maçta 2 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta sahalarında Brooklyn’i rahat geçtiler. Rose’un iyi performansı kazanma şanslarını arttırıyor. Butler mükemmel bir sezon geçiriyor. Son maçta oynamayan Noah bugün de yok. Gasol formda. Sahalarında deplasmanda olduğu gibi iyi değiller. 8 iç saha maçında 5 mağlubiyet aldılar. Portland üst üste 15 maçta 14 galibiyet aldıktan sonra son maçta Minnesota deplasmanında 82 sayıda kalıp kaybetti. Deplasmandaki 7 maçlık galibiyet serisi de bu şaşırtıcı mağlubiyet ile sona erdi. Sezonun en düşük şut yüzdesinde ve skorunda kaldılar. Aldridge şaşırttı. Lillard-Matthews istikrarlı katkısını sürdürüyor. Son 4 maçta rakipleri 89 sayı ortalamasında tuttular. İki takımın 3 hafta önce Portland’da oynadığı maçı Portland 105-87 kazanmıştı. O maçta Chicago’da Gasol, Hinrich ve Rose oynamamıştı. Düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum. İlk yarıdan Portland teslim olmayabilir.

Tweetle
28 Mart 29 Mart 2015 İddaa Tahminleri
29 Mart 30 Mart 2015 İddaa Tahminleri
21 Mart 2015 İddaa Tahminleri
24 – 25 – 26 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
21 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
17 – 18 – 19 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
13 – 14 – 15 – 16 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
10 – 11 – 12 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
7 – 8 – 9 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
4 – 5 – 6 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
28 Mart 29 Mart 2015 İddaa Tahminleri
29 Mart 30 Mart 2015 İddaa Tahminleri
21 Mart 2015 İddaa Tahminleri
24 – 25 – 26 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
21 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
17 – 18 – 19 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
13 – 14 – 15 – 16 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
10 – 11 – 12 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
7 – 8 – 9 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
4 – 5 – 6 Ocak 2015 İddaa Tahminleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ