13-19 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

13-19 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları


13-19 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta da aşk ön plana çıkacak. Yeni tanışacağınız kişiler hayatınızda önemli bir kişi haline gelebilir. Alacağınız güzel haberler sizlere yeni iş fırsatları yaratabilir. Aile olarak birbirinize daha yakın olmalı daha fazla zaman geçirmelisiniz. Tanımadığınız kişilerden gelecek olumsuz eleştiriler moralinizi bozmasın. Ciddi sıkıntıların olmasına imkan vermeyin. Her şeyin sizde bittiğini unutmayın ve hayatınıza dışarıdan gelen müdahalelere hazırlıklı olun.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Finansal yönden sevindirici haberler alabilirsiniz. Elinize geçecek fırsatı değerlendirmeniz gerekiyor. Maddi açıdan biraz rahatlama durumu söz konusu olabilir. Aşk hayatınızdaki küçük olumsuz gelişmeleri önemseyin çünkü bunlar ileride sıkıntılara yol açabilir. Çevrenizdekiler ile olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekir. Doğru arkadaşı seçmek ve onu hayatınıza sokmak için güzel bir zaman.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Duygusallık ön planda bu hafta. Yakın bir arkadaşınızdan duyduğunuz normal bir söze alınıp ilişkinizi riske atmayın. Duygusallık sizlere hata yapma fırsatı verir bu açıdan son derece dikkatli olmanız gerekir. Ekonomik olarak yaşayacağınız küçük aksaklıklardan korkmayın paniğe kapılmayın çünkü bunlar kısa süreli sıkıntılar olacaktır.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Elinize geçecek fırsatlar olabilir. Bunları iyi değerlendirmekte fayda var. Yaşayacağınız maddi sıkıntıların sonunda sizi rahatlatacak gelişmeler yaşanabilir. Aile hayatınızı etkileyecek dışarıdan müdahalelere engel olun. Ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz gerekir. Sosyalleşme yönünden belki biraz geride kalmış olacaksınız bu hafta ancak fırsatı yaratmak ta size kalıyor. Bir arkadaş gurubu ile yenecek akşam yemeği sizin daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftaya enerjik başlarsanız bu enerjiyi işte de devam ettirmeniz gerekir. Önemli iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınızdaki inişler ve çıkışlar sizi korkutmasın. Sadece sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin bu size pozitif gelişmeler olarak yansıyacaktır. Tartıştığınız bir arkadaşınızla barışmak işçin ilk adımı sizin atmanız önemli.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Yaşayacağınız küçük sıkıntılar sizi yıldırmasın. Kabuğuna çekilmek yerine sorunun üstüne gitmek yararınıza olacaktır. Ekonomik olarak rahat bir hafta sizi bekliyor ancak atacağınız yanlış adımlar ve gereğinden fazla alış veriş size sıkıntı yaratacaktır.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Teraziler için fırsat haftası da denebilir. Hayatınızın aşkını bulabileceğiniz sosyalleşme girişimlerine hız vermeniz gerekebilir. Ekonomik olarak yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Aile içinde yaşanacak tartışmaları hafife almayın zira bu tartışmalar büyük sorunlara yol açabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta maddi anlamda yaşanacak sıkıntıları aşmak için fikir almak adına en yakın arkadaşınızla konuşmanız gerekir. Sağlıklı düşünemiyor olabilirsiniz. Bunun sebebi de geçmişte yaşadığınız tatsız olayları size hatırlatacak bir takım gelişmelerin olmasıdır. Aşk hayatınız rutin seyrine devam edecek

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Önceden planladığınız ama gerçekleştirmek için zaman kolladığınız planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızın da desteği ile yaşanacak küçük sıkıntıları atlatabilirsiniz. Gelecekte nerede olmak istediğiniz sorusunu sürekli soruyorsanız buna biraz ara verin hayatın size getireceklerinin iyi olduğu düşüncesini kafanıza yerleştirin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

İş hayatınızda girişte ertelediğiniz sorunları çözmenin tam vakti. Artık ekonomik olarak bir sıkıntının kalmadığını düşünüyorsanız üstünü kapattığınız sorunlarınızı açın ve çözüm bulmaya çalışın. Aşk hayatınız rutin seyrine devam ediyor ancak yapacağınız küçük sürprizler partnerinizle olan ilişkinizi geliştirecektir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Karşınıza çıkacak iş fırsatlarını iyi değerlendirmeniz gerekir. Aşk hayatınızda heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Paniklemeyin ve mantıklı düşünmeye çalışın. Gerekirse bir arkadaşınızdan fikir alın.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Zor kararlar vereceğiniz bir hafta olabilir. Partnerinizden ve ailenizden yardım almanız gerekecektir. Çevreden size gelebilecek olumsuz müdahaleler sizi yıpratmasın buna izin vermeyin. Bir sorununuz varsa onu ertelemek yerine çözmeyi tercih edin.


Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1651 0,882