1-7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları


1-7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

 

Koç Burcu Yorumları

Sevgili koç burçları bu hafta iş hayatınızla ilgili nemli kararlar alacaksınız. Size bu konuda yardımcı olan etken ise gezegenlerin  burcunuza olan desteğidir. Cesaret edemediğiniz, yapmaktan çekindiğiniz, sizi ne kadar korkutan iş varsa bu hafta hepsini gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Sosyal çevrenizde arkadaşlıklarınız ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınız bu hafta sizi biraz zorlayacak. Karşınıza çıkan kişi sizi hem zorlayacak hem de iyi gelecek. Genel anlamda iyi bi hafta geçireceksiniz sevgili koç burçları.

Boğa Burcu Yorumları

Bu hafta iş hayatınızda yeni kıpırtılar olabilir fakat siz yine de beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın. Beklemede kalın ve bu beklemenin ardından başarılar ve yükselişler sizinle olacaktır. Kafanızda tasarladığınız yeni oluşumlar için yeni insanlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz.Yakın çevredeki dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan güzel destekler alabileceksiniz. Sosyal çevrenizde ve aşk hayatınızda öne çıkacağınız, bir toplumda bütün gözlerin sizin üzerinde olacağı şanslı bir hafta sizi bekliyor.

İkizler Burcu Yorumu

Geçmişte yarım kalmış aşk ve ilişkilerinizde önemli ve ciddi bazı kararlar verebilirsiniz. Bazı alacağınız kararlarda daha istekli ve azimli olacaksınız. Siz ikizlerde ki en büyük eksiklik ufak sorunlarda dahi kolaylıkla pes ediyor olmanız. Düşünmeden konuşmamanızı tavsiye ederim. İkili ilişkilerinize karşı daha duyarlı olmalısınız.

Yengeç Burcu Yorumu

Isınan havalar ile beraber aşk hayatınızda ısınıyor. Sevgiliniz ile aranızda ufak tefek krizler yaşanabilir ama bunu büyütmeyin çok çabuk çözümler bulup ortamı yumuşatabilirsiniz. Bu zamana kadar yaptığınız fedakarlıklarla yüzleşeceğiniz bir hafta olacak.  Ani oluşan bazı olaylar sizin kontrolünüz dışında gelişebilir. Kariyer hayatınız ile ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili aslan burçları bu hafta girişimci yönleriniz ortaya çıkacak ve hırslı yapınız ile hareket edeceksiniz. Kariyer hayatınızda karşınıza bazı zorluklar çıkabilir ama bu sizi yıldırmasın. Siz bütün zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Finansal durumunuz her geçen gün daha iyiye gidiyor. Yakın arkadaşlarınıza aşk ve ilişkilerinde yaşadıkları sıkıntılar için destek olmak zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınız ile aranızda bazı sürtüşmeler yaşanabilir. İş hayatınızda disipline oldukça fazla önem vereceksiniz. İş hayatınızda biraz daha geri planda kalıyorsunuz. İlişkilerinizde yara aldığınız konular üzerinde tekrar yoğunlaşmalısınız. Aşk ve ilişkilerde biraz olsun yoğunluk yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda oluşan bazı önemli konuları ailenizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumları

Sevgili terazi burçları iş konusunda hiç beklemediğiniz bir anda bir teklif ile karşılaşabilirsiniz. Ailenizin sizin üzerinizdeki geleceğe yönelik planları ileriye dönük sizi mutlu edebilir. Sosyal hayatınız ve kariyeriniz birbiri ile bağlantı içerisinde olacaktır.  Geleceğiniz ve projeleriniz ile ilgili kararlar almadan iyi düşünmelisiniz. Olumlu etkiler olacak bu hafta iş hayatınızda ve sosyal çevrenizde.

Akrep Burcu Yorumları

Sevgili akrepler bu hafta şansınız döndüğü bir hafta olacak. Kariyer hayatınızda hırslı, istekli ve kararlı olacaksınız. Size güvenen insanların güvenini boşa çıkarmayacaksınız. Takdire şayan işlerde bulunuyorsunuz fakat daha özenli olabilirsiniz. Sizin bu ilerleyişiniz bazı insanları rahatsız edebilir ama siz bu insanlara kulak asmayınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak.

Yay Burcu Yorumları

Kariyer ve iş hayatınızda alışık olmadığınız ortamlarda bulabilirsiniz kendini. Gireceğiniz ortamlara ayak uydurmanız biraz zor olabilir fakat burcunuzun özelliği ile yeniliğe açık oluşunuz bu durumu kolaylıkla atlatmanızı sağlayacaktır. Bu hafta aşk hayatınız geride kalacak. Çevresel etkenlerden kurtulmanız gerekiyor. Bir yandan mantığınız diğer yandan ise duygularınız arasında bir karışıklık içerisinde olacaksınız. Mantığınız ve duygularınız arasında bir denge kurmalısınız.

Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili oğlak burçları bu hafta iş hayatınızda daha profesyonel davranacaksınız. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz için hiç beklemediğiniz övgüler alabilirsiniz. Mayıs ayı size şans getirecek. Şanslı bir hafta içerisindeyken hedefinize ilerlemek için daha hızlı kararlar vermelisiniz. Aşk hayatınızda çok yoğun bir haftaya giriyorsunuz. Duygularınızın karışmasıyla beraber mantığınız devreye girebilir. Mantığınız ile hareket ederken de zorluk çekebilirsiniz.

Kova Burcu Yorumları

Sevgili kova burçları hırslı ve istekli oluşunuz ile beraber iş hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz. Çalışmalarınızda ilerlemek için ortak çalıştığınız iş arkadaşlarınız ile aynı kararlar almalısınız. Başarılı olamadığınız herhangi bir işiniz de hemen hayal kırıklığına uğramayın her şey bitmiş gibi düşünmeyin. Bu davranışınızı bırakmalısınız. Burcunuzun özelliğinden dolayı karşı koyulamayacak çekiciliğiniz ile aşk hayatınıza istediğiniz gibi yön verebilirsiniz.

Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burçları Merkür’ün burcunuz üzerindeki etkisiyle kariyer hayatınızda ufak ama köklü değişimler olacak. Bu değişimler sayesinde başarılarınız her geçen gün devam edecektir. Kararlı ve mantıklı düşünceniz sayesinde doğru işlerin peşinde koşacaksınız. Bu hafta aşk hayatınızda pozitif etkiye sahipsiniz.

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
561 0,411