Yüz Tanıma Özellikli iPhone X

Yüz Tanıma Özellikli iPhone X


Yüz Tanıma Özellikli iPhone X

iPhone X hangi özelliklere sahip? iPhone X yüz tanıma özelliği, iPhone X fiyatı ne kadar?, iPhone kablosuz şarj teknolojisi…

Teknoloji devi iPhone yine iddialı bir model ile akıllı telefon kulvarında yarışa başlıyor. Kimilerine göre Apple kimilerine göre Samsung bu kulvarda 1 numara ama şunu kabul etmek gerekir ki Apple bu konuda en yenilikçi ve sıradışı şirket. iPhone X özelliklerine bir göz atalım.

iPhone X 10. yıla özel piyasaya sürüldü. Bununla birlikte bir çok yenilikte telefona eklendi ancak ABD’de bu fiyata itiraz var. 999 doları çok fazla bulan Amerikalılar fiyatın inmesini istiyor. Kasım ayında raflarda yerini alacak olan iPhone X kablosuz özelliğede sahip. Telefonda A11 biyonik çip mevcut. 12 megapixel çift kamera özelliği ile rakiplerine göz dağı veriyor. Telefonda yapılan değişikliklerden biri de ana ekran düğmesi. Ana ekran tuşu ortadan kalktı. Ekran süper retina ve 5.8 inç. 2 farklı renkte piyasaya sürülecek bunlar gümüş ve uzay grisi. Hafıza olarakta 64 GB VE 256 GB mevcut.

Yüz tanıma özelliği ile telefonu açabiliyorsunuz. Bir diğer kullanım ise mobil ödeme. Mobilden yapacağınız ödemelerde bu özelliği kullanmak mümkün. Yetkililerce yapılan açıklamada Türkiye satış fiyatı henüz belirlenmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

971 0,524