Yeni Trend Akvaryum Tırnakları Nasıl Yapılır?

Yeni Trend Akvaryum Tırnakları Nasıl Yapılır?


Yeni Trend Akvaryum Tırnakları Nasıl Yapılır?

Son yılların yeni trendi akvaryum tırnak nasıl yapılır? Yapımı bir hayli zahmetli olsa da oldukça kullanımı ve görünümü çok eğlenceli duruyor. Bütün bunların cevabını sitemize uğrayarak öğrenebilirsiniz. Kıyafetlerde, saçlarda, makyajlar da ve ayakkabılarda her yıl değişen bir moda var. Bu değişen modayı takip edenler arasında bayanların vazgeçilmezi tırnaklarda var. Akvaryum Tırnakların yapılması zahmetli fakat bir o kadar da hoş görüntüler ortaya çıkıyor.

 

akvaryum tırnak-beyinsi (18)

 

Akvaryum Tırnaklar şeffaf hazır tırnaklar halinde satılıyor. Bu tırnakları yapıştırırken dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi tırnağın dibine fazla yaklaştırmadan aralarında biraz boşluk kalacak şekilde kenarlarından yapıştırılmalıdır.

akvaryum tırnak-beyinsi (12)

 

 

 

 

Yapıştırılan tırnakların altında ince uçlu bir şırınga yardımı ile iki tırnağın arasına su, sim, minik payetler ya da canınız ne isterse yerleştirebilirsin.

 

akvaryum tırnak-beyinsi (10)

 

 

 

 

 

İçi malzeme ve su ile doldurulan agrenik tırnakların etrafı şeffaf cila ile kapatıldıktan sonra asıl tırnağın üzerine yapıştırılıyor.

 

akvaryum tırnak-beyinsi (1)

 

 

 

 

Yapımı bir hayli zahmetli olsa da oldukça kullanımı ve görünümü çok eğlenceli duruyor. Elinizi oynattıkça tırnaklarınızın içindeki simler de suyun içinde yüzerek minik bir akvaryum havası yaratıyor. Ama dikkat edilmesi gereken önemli bir konu var. Mesela eliniz ile yemek yerseniz minik akvaryumunuz patlayabilir ve üstünüzü başınızı kirletebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akvaryum Tırnakların Yapımı ve Resimlerini Aşağıdaki Galerimizde Bulabilirsiniz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

931 0,605