Tüm Kadınlar Projesi Nedir?

Tüm Kadınlar Projesi Nedir?


Tüm Kadınlar Projesi Pozitif Bedenlerle Doldu

Bu harekete katılmak isteyeceksiniz.

Ünlü modellerden Clementine Desseaux ve Charli Howard, basitçe hem sağın hem de solun moda ve güzellik algılarını yıkarak neredeyse pozitif beden hareketiyle eşanlamlı hale geldiler. Artık bu iki kadın son zamanlarda başlatılan Bütün Kadınlar Projesi [1] ile bize daha çok esin kaynağı oldu.

Kampanya henüz ilk moda filmini yayınladı ve siz de şu anda genelgeçer güzellik kalıplarını değiştiren favori modelleriniz gibi kampanyanın bir üyesi olmak isteyeceğinizi fark edeceksiniz. Iskra Lawrence, Barbie Ferreira, Elliott Sailors ve Shivani Persad kampanyaya katılım gösteren bilinen yüzlerden sadece bir kısmı ve vermeye çalıştıkları mesaj çok önemli.

Modellerden biri Howard, ”  ikimizde büyük markaların model ve vücut biçimi seçimlerinde daha kapsamlı davrandıklarına gerçekten inandığımız için bu proje başladı” diye belirtiyor. “Umarız, Bütün Kadınlar Projesi hem düz hem de kıvrımlı hatlara sahip modellerin aynı kampanya içerisinde yer alabileceğini ve harika görünebileceğini kanıtlar.  Her ne kadar toplum bizi kusurlarımızın utanç verici olduğuna inandırmaya çalışsa da, biz bedenimizin bir sorun olmadığını kanıtlamak ve kadınlardan da kendi bedenlerini sevmeye başlamalarını istiyoruz. Herkes modada temsil edilmeyi hak ediyor ve umarız genç kadınlar kampanyada, kendi bedenlerinin de modellerimiz tarafından temsil edildiğini görüyorlardır.

Howard ve Desseaux, 12 Eylül’de başlayacak yeni bir sosyal medya platformu olan #iamallwoman çağrılarına cevap vermeleri ve harekete katılmaları için herkesi cesaretlendiriyor. Eylem 12 Eylül’de başlayacak ve en çok alkışlanan gönderiler Bütün Kadınlar Projesi’nin resmi sayfasında görüntülenebilecek.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1651 1,100