Survivor Erdi En Son Ne Zaman Oyun Kazandı?

Survivor Erdi En Son Ne Zaman Oyun Kazandı?


Survivor Erdi En Son Ne Zaman Oyun Kazandı?

Gönüllüler adasının potadaki gediklisi Erdi, bu hafta takımının iki dokunulmazlık oyununu kaybetmesi ile yine eleme potasına girdi. Bu sefer yanında Berna, Gökhan ve Bulut da var. Takım arkadaşları tarafından bu 5. potaya sokuluşu. Fakat tıpkı ünlülerdeki Sabriye gibi onun da oy potansiyeli çok yüksek. Daha önce kendinden performans olarak çok daha başarılı kişiler ona karşı üstün gelememişlerdi ve Erdi her birinden çıkmasını bildi.

Adaların birleşmesi için çok az bir zaman kaldı ve görünüşe göre Erdi daha uzun bir süre elenmeyecek. Her ne kadar performansı kötü olsa da, halk nezninde oldukça sevilen bir yarışmacı. Onun konuşma tarzı ve hareketleri, diğer yarışmacılara göre farklılık gösteriyor ve olayları kendisine göre güzel bir şekilde yönlendirebiliyor. Bunu Gökhan’ın sakatlığı döneminde görmüştük. “Gökhan olmayınca oyun kazanıyoruz” gibi bir düşünceyi tüm takıma bir şekilde empoze etmişti. Yaklaşık 7 oyun, Gökhan’ın oynamadığı zamanlarda yani, gönüllüler oyun kaybetmemişti. Burası doğru fakat batıl ve basit olan bu düşünceyi bir şekilde sürdürmüştü Erdi. Böylece kendi başarısızlıklarının da üstünü örtmüş oldu uzun süre. Fakat çok uzun süredir  oyun kazanamıyor ve performansı çok kötü. Takımdakiler de bu durumdan rahatsız.

Ünlüler ise Erdi’nin gitmesini istemiyor. Dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kazanarak Erdi ve Berna’ya nazaran güçlü olan Bulut ve Gökhan’In da potaya girmesini sağlayarak avantaj yakaladılar. Erdi’nin oy potansiyeli yüksek demiştik. Keza Berna’nın da öyle. Bu durumda Gökhan ve Bulut gibi hızlı yarışmacılardan birinin elenmesi ünlülerin işine gelecektir. Fakat bir taraftan da Serhat‘ın durumu kritik. Bilindiği üzere tekrar sakatlanan Serhat, yaklaşık bir 10 gün daha oyun oynayamayacak. Ünlüler bu sakatlıklar yüzünden uzun süredir muzdarip. Bakalım gelecekteki ödül ve dokunulmazlık oyunlarında bu durumlar nasıl etki edecek, hep birlikte göreceğiz.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1761 0,878