Survivor Erdi Elenecek Mi?

Survivor Erdi Elenecek Mi?


Survivor Erdi Elenecek Mi?

Survivor 2017 Gönüllüler takımının performans olarak en başarısız ismi durumundaki Erdi, daha önce yine TV8’in Göz6 yarışmasında yer almış ve sms oyları ile birinci seçilmişti. O yarışmada da aslında kötü bir performans sergilese de halk onu birinci seçmiş ve Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanmıştı. Dokunulmazlık oyunlarının kaybedildiği her hafta, Gönüllüler takımınca potaya konulan Erdi, son oyunlarda ünlülerin başarısızlığı sayesinde bu noktada gündemden düşmüştü.

Gönüllüler, dokunulmazlık oyunlarını kazansa da, özellikle takımın başarılı yarışmacılarından Ogeday, Erdi’nin performansından çok rahatsız. Çünkü ödül oyunlarını kaybederek aç kalmalarının suçlusunu Erdi olarak görüyor. Adadaki yarışmacıların aslında çoğunluğu Erdi’den bu konuda rahatsız. Her ne kadar Volkan Erdi’yi savunsa da, performansının düşük olduğunu o da biliyor. Özellikle Ogeday ile yaşanabilecek bir tartışma da Erdi, çok daha fazla göz önüne gelecek. İşte bunların önüne geçmek için Erdi’nin planları arasında Berna ve Gökhan var. Onlar hakkında kulis yaparak gözleri kendi üzerinden çekmeyi amaçlıyor.

Erdi, adada arkadaşlarını güldüren, rakip takımı sinir eden bir mizaca sahip. Performansı haricinde bu tip davranışları nedeni ile seviliyor. Ancak her kaybedilen ödül oyunundan sonra daha çok göze batmaya başladı. Ogeday, arkadaşları ile konuşurken Erdi’nin yer aldığı her oyuna 1-0 geride başladıklarını belirtiyor. Tuğçe ve Elif gibi başarılı yarışmacılar da Ogeday ile hemfikir.

Önümüzdeki dokunulmazlık oyunlarını eğer gönüllüler kaybedere, Erdi’nin potada yer alması artık kaçınılmaz. Fakatşu da var ki, ünlülerdeki Sabriye örneği gibi halk ısrarla Erdi’ye oy veriyor. Bu yüzden Erdi’nin karşısına güçlü birinin çıkması gerekiyor. Erdi, yaptığı açıklamalarda “beni potaya koymak isteyenler gelsin karşıma” şeklinde konuşmuştu. İşte önümüzdeki günlerde bu durumun nasıl şekil alacağını göreceğiz.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1631 0,516