Survivor Berna Elif Kavgası

Survivor Berna Elif Kavgası


Survivor Gönüllüler Adası bu kez fena karıştı. İlk olarak Elifle Berna arasında çıkan tartışma ardından Gökhana ve Ogedaya sıçradı. Tartışma sonradan ağırlaşarak Elifle Berna arasında kavgaya dönüştü.

”Sen yalancısın”

”Sen 6 haftadır beni burada istemediğini bana söylemeyerek yalancılık yapıyorsun” diye Elif e sitem eden Berna tartışma çıkardı. Elif ”Bunu sana söylemem mi gerekiyordu” diyerek kendini savundu ancak Berna bunu söylememenin dürüslük olmadığını vurguladı.

”İnsanları birbirine düşürüyorsun!”

Elif Bernaya ” insanları birbirine düşürmen herkesi birilerine saldırması için doldurman seni burada hiçkimsenin istememesine yol açıyor” dedi.

Berna Herkese Saldırıyor!

Gökhan a yönelen Berna.” sen bana benchte seninle kimse konuşmasa da ben seninle burada oturup konuşacağım diyorsun” dedi. Ve Gökhanın ” Ben bunu bu  şekilde söylemedim” şeklindeki bir savunmasıyla karşılaştı. Bu arada ikili iyice gerilmişti ve birbirilerine karşı yüksek sesle konuşmaya başlamışlardı.

”Elinde palayla bana saldırıyorsun, tehdit ediyorsun”

Berna coconat kırmakla meşgul olan Gökhan’a ” elinde palayla beni tehdit ediyorsun” diyerek olayı farklı bir yöne çekti. Gökhan da ” ben sadece burada coconat kırıyorum” diyerek Bernayı bastırdı.

”Psikolojisi Bozuk bu kızın!”

Tuğçeyi yanına çağıran Berna Elif’e ”Sen bench’Te bu kıza psikolojisi bozuk bu kızın dedin” diyerek. Tuğçe ile Elif arasında ipleri germeye çalıştı. Ancak Tuğçe ” Bana psikopat dediysen, salak bile dediysen, arkamdan konuşulduğu sürece hiçbirşey umrumda değil” diyerek konuyu kapattı.

Ogeday konuya dahil oluyor.

” bugün benim doğum günüm beni sembole götürün. dedin mi demedin mi ?” diyerek Bernayı sorgulayan Ogeday hayır cevabını alınca şaşırdı. Böyle birşey demediğin üstüne yemin etmesini isteyen ogeday Berna’nın yemin ettiğini görünce daha çok şaşırdı. ”yukarıda Allah var ben böyle birşey demedim. var mı bi diyeceğin?” diyen Berna Ogedayın üstüne yürüdü. Bunun üstüne Ogeday’ın da kendi üstüne gelmesi sonucu Ogedayı ittirdi.

Sıcaklık Artıyor…

Ogeday’ı tehdit etmeye başlayan Berna’yı farkeden Elif.”Beni böyle tehdit edemezsin. Sen benimleböylekonuşamazsın beni böyle tehdit edemezsin” Berna’yı taklit ederek dalga geçti ve bu durum Berna’nın kontrolünü kaybetmesine sebep oldu. İşler iyice kızıştı ve Birbirinin üstüne giden ikiliyi takım arkadaşları ayırdı.

Bakalım önümüzdeki günlerde neler yaşanıcak…


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1721 0,794