Survivor Adem Furkan’a Küfür

Survivor Adem Furkan’a Küfür


Survivor Adem Furkan’a Küfür Etti

Survivor’un son haftasında iletişim ödülü oynanırken ünlüler takımında yaşanan tartışma olay yarattı. Furkan ve Adem arasındaki sözlü atışmalar bir anda gerilimin artması ile kavgaya dönüştü. Diğer takım arkadaşlarının araya girmesi ile biraz olsun durulan ortamda ekranlara yansıyan görüntüler ve kullanılan kelimeler akıllarda kaldı.

Ünlüler takımı içindeki gruplaşmanın iyice belirmesi ile aslında bu tip kavgaların yaşanacağı az çok tahmin ediliyordu. Güçlü isimlerden İlhan, Serhat, Furkan ve Sema bir grup olarak öne çıkıyor. Adem ise Şahika ve Sabriye ile ayrı bir grup. Sedat, Fatih ve Tarık ise gitmeyi bekleyen yolcular gibi. Pınar ise ilk dörtlünün içinden gidip geliyor. Berna’nın elenmesi ile biraz ortada kalmış durumda. Sonuç olarak bu bölünmüşlük oyunlara da yansıyor.

Furkan, oyunlardan sonra “niye tebrik etmediniz/elimi sıkmadınız” şeklinde özellikle Sabriye’ye bir tepki göstermişti. Adem, Sedat’ın zaten kolaylıkla alması gereken Erdi’ye karşı bir oyunundan sonra diğer iki oyunu da kendi almıştı. Fakat takım arkadaşlarının bu esnadaki suskunluğu ve Furkan’ın o hareketi aklındaydı ve bu yüzden aynı şekilde neden tebrik etmiyorsunuz şeklinde bir serzenişte bulundu. Tartışmalar sürerken Furkan Adem’e “Otur yerine” dedi. Buna sinirlenen Adem sen “beni oturtamazsın, sen kimsin” şeklindeki söyleminden sonra “… boyunu” diyerek Furkan’ın bir anda sinirlenmesine yol açtı. Adem’in üzerine yürüyen Furkan zorlukla sakinleştirildi.

Zor günler geçiren ünlüler takımı Gönüllüler takımından Sadin’in elenmesi ile de daha zor bir duruma düştüler aslında. Çünkü Sadin’den puan almak diğerlerine göre daha kolaydı. Son iletişim oyununu da kaybeden Ünlüler, sevdiklerini ve ailelerini göremediler. Bakalım gelecek hafta bizleri neler bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
831 0,880