SURVİVOR 9 MAYIS 2017 İLETİŞİM ÖDÜLÜ

Sabriye-Berna arasında neler oluyor? Yine bir kıskançlık var gibi. Videolara kavuşan ünlüler….

SURVİVOR 9 MAYIS 2017 İLETİŞİM ÖDÜLÜ


Bu haftaki iletişim ödülü, kazanan takım arkadaşlarının hazırladığı videoları izleyecek.

Birinci turun ilk oyunu Furkan-Volkan arasında. Bugünkü parkurlar çok zorlu. Finali ise iki isabetli atış. Herşey atışlarda bitiyor gibi. Başabaş bir mücadele izliyoruz. Atışlarda başarı sağlayan Furkan oldu. İlk turda ikinci mücadelede Sabriye’ yle Elif’ i görüyoruz. Elif arayı çok açtı. Atışlarda Sabriye onu yakaladı. Başabaş atışların galibi Elif oldu.

Serhat Akın rahatsızlığından sonra müthiş bir performansla atışlara önce geldi ve başarılı oldu. Takımını 3-1 öne geçiren ise Sema’ ydı. İlhan Mansız parkurlarda çok zorlandı. Atışlarda da başarı sağlayamadı. Sayıyı Gökhan aldı.

Serhat Akın, Volkan’ a da sayı vermedi. Durumu 4-2 yaptı. Sabriye yine yaptı yapacağını. Geriden geldi, 2 de 2 atış yaptı. Takımının 5. sayısını aldı. Bunun sonrasında Berna “Kırk yılda bir sayı aldın. Seninle yarışırken biraz zebk alayım ” dedi. Sabriye ise ” Sana elimi sürmem Berna ” diye cevap verdi.

Takımının 3. sayısını Ogeday aldı. Ünlüler üstüste sayı sayı kaybediyor. Bu seferde Sema, Elif’ e yenildi. Ama Furkan ilk seti ünlülere kazandıran kişi oldu.

İkinci tur Adem-Anıl’ la başladı. Adem hızlı başladı. Anıl kötü düştü. Oyun durdu. Metin Kuş, dinlendikten sonra oynamasına izin verdi. Oyun kaldığı yerden devam etti. Kazanan taraf Adem oldu. Adem’ den sonra Sema oyuna çıktı ve o da kazandı.

İkinci turun ilk sayısını takımına Ogeday getirdi. Elif, Sabriye’ nin bitişe gelmesine müsade etmeden atışlarda başarılı oldu. Durum 2-2. Bu eşitliği kim bozacak? Serhat mı? Volkan mı? 

Serhat’ ın deparı görülmeye değerdi.Maalesef çok önde olmasına rağmen atışlarda başarılı olan Volkan’ dı.

Skoru tekrar eşitleyen Furkan oldu. 4-3 yapan ise Tuğçe’ ydi. Ünlüler Adem’ le sayıyı Volkan’ a verdiler. Sema ile 5-4 yaptılar. Sıradaki oyun çok kritik. Serhat’ ın kazanmaktan başka çaresi yok. Başabaş mücadelenin galibi 2 de 2 atışlarıyla Serhat Akın oldu. Şimdi bayrak yarışı. Ünlüler alırsa ödül final turuna kalmayacak.

Serhat Akın yine 2 de 2 yaptı. Ödül ünlülerin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

971 0,495