Strike Of Kings Oyunu Taktikleri

Strike Of Kings Oyunu Taktikleri


Strike of Kings dilersek 5v5 dilersek 3v3 yine dilersek 1v1 olarak arkadaşlarımızla, bilgisayarla ya da dünyanınherhangi bir yerindeki bir kullanıcıyla mücadele edebileceğiniz bir moba savaş oyunu.

Arayüz:

Oyun içi Arayüzünde liglere yerleştirildiğimiz rütbeli eşleştirme, normal olarak oynayabileceğimiz hızlı eşleştirme, arkadaşlarımızla beraber oynayabileceğimiz oyun kurma gibi özellikler mevcut. Tabi normal bir mabo online oyun olarak oyun içi satın alma ve markete de oyun içi arayüzünde yer verilmekte.

Oynanış:

Öncelikle oyun arenası içerisinde 3 adet koridor ve 5 adet rol bulunmakta. Koridorlar üst-orta ve alt koridor olarak geçiyor ve roller ise dövüşçü-nişancı-destek-taşıyıcı ve ormancı olarak belirlenmiş.

Seçtiğininiz karaktere göre bir koridora geçiyorsunuz(örneğin menzilli bir karakterse alt) ve oyuna başlıyorsunuz. Amacınız rakip takımın üssünü yok etmek ve oyunu kazanmak bu hedef yolunda ilerlerken skorlar alıp kendinizi altın olarak öne geçirmeli ve kazandığınız altınlarla yeni eşyalar satın alıp bu eşyalar ile rakip takıma üstünlük sağlamalısınız.

Oyunun özellikleri:

Oyun içerisinde sesli olarak veya yazışmalı olarak sohbet seçenekleri mevcut. Takım arkadaşlarınızla oyun içerisinde bu imkanlar ile haberleşebilir ve rakip takıma tuzaklar kurabilirsiniz. Bunun dışında oyun içerisinde satın alma özelliği ile oynadığınız karakterlerin görünümü için çeşitli kostümler satın alabilirsiniz. Ancak uyarmalıyım ki bu kostümler karakterinize dışgörünüş dışında hiçbir özellik kazandırmayazaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
811 0,622