Stardoll Bedavaları Nasıl Alabilirim? (Elbise)

Stardoll Bedavaları Nasıl Alabilirim? (Elbise)


Stardoll Bedavaları Nasıl Alabilirim? (Elbise)

Merhaba sevgili arkadaşlar. Stardoll modayı, alışverişi, dekore etmeyi, yaratıcılığı seven kızlara özel olarak açılmış bir sitedir. Üyeler kendi Stardollarını yaratır. Alışveriş yapar, evini dekore eder, süslenir, giyinir, saçını yapar ve yeni arkadaş edinirler. Milyonlarca oyuncuyu kendine çeken Stardoll fırtınası esmeye devam ediyor. Stardoll bedavaları dağıtılmaya devam ediyor. Bizde sizler için Stardoll bedavalarını paylaşıyoruz. Elbise kategorisinde olan bu bedavaları nasıl alacağınızı aşağıda detaylı bir şekilde anlattık.

Stardoll bedavaları için şu adresi ziyaret edin; http://www.proxoin.com/oradaki boşluğa;http://www.stardoll.com yazmanız gerekir. Sonra bedavlarınızı alabilirsiniz. Birde küçük not düşelim (Eğer Dragon bedavası gelmediyse bu elbiselerle beraber dragon bedavaları da gelir).

Bir başka Stardoll bedavası da Stardoll’un Hollanda daki üyelerine geldi. Sorulara doğru cevabı veren mavi pırıltılı bir elbise kazanıyor. Bedavayı almak için şu yolları izlemelisiniz ve giriş yapmalısınız. http://www.dutchproxy.nl/ adresine gidin. Burada Stardollu aratın ve hesabınıza giriş yapın. Sonra şu linki http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=6559272 aratın. Açılan sayfanın altına inerek “Ga naar de quiz!” e tıklayın. Karşınıza çıkan soruları cevaplayın. Yanlış cevaplasanız bile hediyeye sahip olabileceksiniz.

Stardoll kullanıcılarına bir mesaj gönderdi. Bu mesajı açan herkes bedava elbise kazanıyor. Hesabınıza giriş yapmıyorsanız hemen giriş yapın ve hediyenizi kazanın.

Bedava elbiselerin haricinde kolyeler, diğer takılar, dekor eşyaları ve aklınıza gelebilecek bir sürü bedavalar gelmeye devam edecektir.

Keyifli oyunlar!

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
591 0,392