Sıla Saç Rengi

Sıla Saç Rengi


Sıla Saç Rengi Ve Modelleri

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Hayatımıza Sıla’dan Sonra albümü ile giren sanatçı başarılı şarkılarının yanı sıra, doğru saç modeli ve rengi tercihleri ile de beğeni topluyor. Oldukça güzel vücut ve yüz hatlarına sahip olan şarkıcı saç modeli olarak genellikle dalgalı veya kırık fön tercih ediyor. Bu tercihi biraz da onun vücudu ve giydiği kıyafetlerle alakalı olabilir. İşinde uzman olan bir ekiple çalışan şarkıcının her saç rengi de özel olarak tasarlanıyor. Saç renklerini incelediğimiz zaman genellikle kızıl kestane saç rengini tercih ettiğini gördüğümüz sanatçı bu şekilde de uzun süredir hayatımızda yer almaktadır. Bazen daha açık tonlara doğru tercihler yapsa bile bizler onun saç rengini değiştirmesini istemiyoruz. Çünkü bu renk ona gerçekten çok yakışıyor.

Sitemizde Bulunan Bütün Saç Renklerini Görmek İçin Tıklayınız

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

961 0,730