Şenay Akay Saç Rengi

Şenay Akay Saç Rengi


Şenay Akay Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Şenay Akay altın sarısı saçlara sahip olması ile bilinmekte olan eski oyuncu ve modeldir. Şenay Akay 1980 yılında Antalya’da doğmuştur. Şenay Akay oyunculuk ve modelliğinin yanı sıra ses sanatçısı Müşerref Akay’ın yeğeni olarak bilinmekte ve eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Şenay Akay henüz 14 yaşındayken modellik hayatına başlangıç yapmış ve 2991’de Best of model Turkey yarışmasında ve sonra da Best model of the world yarışmasında birincilik elde etmiş olması ile bilinmektedir. 2012 yılında ise 17 yıllık modellik hayatını kitaba dökmüş ve pek çok defilede modellik yapmıştır. 1998 yılında Sıcak saatler ile başlayan filmografi serüveni 2014 yılında ise Güldür Güldür ile devam etmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

851 0,544