Seda Akman Saç Rengi

Seda Akman Saç Rengi


Seda Akman Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Kısa Bir Yorum Editöreden

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık. Dilerseniz merak ettiğiniz ünlülerin ismini ana sayfamızdan arattırarak saç renklerini görebilirsiniz.

Seda Akman saç rengi koyu siyah ve bazen de kumral tonları tercih ediyor olması ile bilinmekte olan
isimler arasında gelir. Seda Akman 1978 yılında Kütahya’da doğmuş ve bugüne dek birçok kanalda, televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde aktif olarak boy göstermiş isimler arasında yer almıştır.
Seda Akman fiziğine daima dikkat etmiş ve zarif görünümünden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Seda
Akman liseden sonraki dört yılında aktif bir şekilde Ankara’da yer alan Bilkent üniversitesinde diksiyon ve oyunculuk eğitimi üzerinde kurs eğitimleri almış ve Kanal 6’da program sunuculuğu yapmıştır. Emret komutanım ve Yazı tura gibi filmlerde de oyunculuk yapmış olması ile tanınır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,647