Melisa Sözen Saç Rengi

Melisa Sözen Saç Rengi


Melisa Sözen Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 Melisa Sözen günümüzün başarılı oyuncularından biridir. Gözlerinin büyüklüğü ve güzelliği ile dikkat   çeken Melisa Sözen’in tercih ettiği saç renkleri genellikle koyu renklerdir. Hiç sarı tonları kullanmayan   ve sadece kahverengi ve siyah tonlarını kullanan Melisa Sözen’in ten rengi ile bu renkler müthiş bir   uyum sağlamaktadır. Saçlarını bir ara açık kahverengi tonunda yapsa da ona asıl yakışan rengin koyu   renkler olduğunu düşünmekteyim. Melisa Sözen’in saç stiline geldiğimiz zaman saçlarını uzun ve kısa   birçok şekilde kullanmıştır. Saçlarını genellikle katlı kesimde kullanan Melisa Sözen’e kahkülün çok   yakıştığını belirtmek isterim. Gözleri ve kullandığı saç rengi ve stili ile büyük bir uyum yakalamıştır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,553