Melike Güner Saç Rengi

Melike Güner Saç Rengi


Melike Güner Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Melike Güner’i Doktorlar dizisinden ve İncir Reçeli gibi çok başarılı bir filmin başrol oyuncası olarak   tanımaktayız. Melike Güner’in saç stiline baktığımızda her kadının kolay kolay cesaret edemeyeceği   bir kısalıktadır. Ancak bu saç stilinin ona çok yakıştığını söylemek isterim. Bu kadar kısa olan saçlarını   düz ve kıvırcık olarak kullanabilmektedir ve bu iki stilde ona çok yakışmaktadır. Melike Güner’in   kullandığı saç renklerine bakarsak onun çok fazla açık tonlar kullanmadığını görmekteyiz. Genellikle   koyu kahve tonlarını kullanan Merve Güler açık kahverengi tonlarını da denese de ona koyu tonların   daha çok yakıştığı bir gerçektir. Saçlarının uzun halini merak etsek de bu saç stili ona çok yakışmıştır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,608