Mastürbasyon Yapmak Günah Mıdır?

Mastürbasyon Yapmak Günah Mıdır?


Mastürbasyon Yapmak Günah mıdır?
Merhaba arkadaşlar. Bir çoğumuzun kafasında olan mastürbasyon günah mı? sorusuna cevap arayalım. Mastürbasyon yapmak tabi ki günah, özellikle kızların mastürbasyon yapması daha tehlikelidir. Erkeğin mastürbasyonu o kadar riskli değildir, ama kadınlar bazen parmak sokar, ve bazı kadınlarda daha riskli olacak cisimleri sokar. Özellikle kızlık zarı çok hassas olduğu için herhangi bir oynama ona zarar verebilir, bu tür olaylardan kaçınılması lazım. Ve bu olay (kızlık zarına zarar verilmesi) kadın suçlamalara maruz bırakabilir, kadın bu suçtan kurtulabilmek için onlara “şunu bunu” mazeret göstermek zorunda kalabilir, ama insanlar ona inanmazlar. Kadının herhangi bir erkekle yasak bir ilişkiye girdiklerini düşünürler. Kişi işte kendini böyle bir anda zina suçlamalarının içinde buluverir. Kadın zina yaptığı için suçlanabilir hem kendini ve hem de ailesinin şerefini rezil eder. BU tam bir felaket olur ve hatta akrabaları onu öldürmek isteyebilirler ve bu akrabalar bu dini kanunlarda sınır tanımıyorlar. Kıskançlık ve kudurma dürtüleriyle o mastürbasyon yapan kişiyi öldürebilirler. Elbette ne olursa olsun birini bu nedenle öldürmek çok büyük günahtır. Bunun yerine uygun ceza verilmeli, eğer kızlık zarına zarar veren kişi tabi 4 kere tövbe eder ve şahitleri de varsa tövbesi kabul olur ve affedilir. Bu yüzden kızların bu konularda çok dikkatli olması lazım, bu tür arkadaşlarından kaçınmalı aksi takdirde bir arkadaş yüzünden ölümüne neden olabilir. Kızları bu gibi işlere teşvik eden arkadaşlar “ben böyle yaptım” ya da filmlerde “şunu yaptıklarını gördüm” gibisinden birbirlerine gaz veriler. Bazı TV kanalları, özellikle Avrupa kanallarından uzak durmakta fayda var, nedeni ise edebe aykırı çok çirkin cinsel şeyler gösterilmekte. Bu bizim adetlerimize, ahlakımıza ve dini kanunlarımıza göre kabul edilemez bir şeydir. Kişi kendi arzularını asla tatmin etmeyi düşünmemeli, mastürbasyon dinen tamamen yasaklanmış bir olaydır, ve asla yapılmaması gereklidir. Çok önceden İnternetten okuduğum ya da izlediğim bir video da zor durumlarda mastürbasyon yapılabileceğini açıklamakta bu asla kabul edilemez, her ne kadar zor durumda olursanız olun yapmamaya özen gösterin. Oruç tutmaya özen gösterin çünkü oruç, sizleri kötülüklerden koruyacaktır, Allah yar ve yardımcınız olsun..
Sizden gelenler…


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Bilen Kişi dedi ki:

    Kadınlar masturbasyon yaparken çok dikkat etmeleri gerekmektedir, özellikle parmaklarıyla yapacaksa (alet kullanmayacaklarsa) ellerinin ve tırnaklarının temiz olmasına özen göstermelidir. Ayrıca bakire kadınların kızlık zarlarına zarar vermeden yapmaları lazım veya herhangi bir cisim kullanıyorsa bu cisim kızlık zarına zarar vermeyecek büyüklükte ve sertlikte olmamasına dikkat etmelidir. Çünkü kadınlar için haz almak ve bu hazzı hissedebilmek çok önemlidir.

  2. Beyin dedi ki:

    Masturbasyon Nasıl Yapılır (Komedi)

    Merhaba Bugün sizlere nasıl mastürbasyon yapılacagını göstereceğim. Mastürbasyon bir düzenli olarak yapılan kesinlikle yanlış birşey degildir gayet normal. Ancak, insanlar doğru bir şekilde yapmak için nasıl yapacaklarını bilmiyorlar, bu yüzden deneme videosu çektiler bende sizlerle paylaşıyorum İnternette dolaşırken buldum . Eğer bu videoyu adım adım bu mastürbasyon tekniği adımı takip ederseniz ben kendinizi 7 saniyenin altında sarısı yapacak garanti.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

861 0,540