Marilyn Monroe Bilinmeyen Fotoğrafları

Marilyn Monroe Bilinmeyen Fotoğrafları


Marilyn Monroe Bilinmeyen Fotoğrafları

Nasıl Marilyn Monroe Gibi Olunur?

Özellikle 50’li ve 60’lı yıllarda tüm dünyanın her hareketini takip ettiği sosyetik güzel Marilyn Monroe… Oynadığı filmler, yaşadığı ilişkiler ve tüm hayat tarzıyla bir model olarak kabul edilmektedir. İşte pek bilinmeyen fotoğraflarını sizler için derledik.

Hem o dönemin, hem de süregelen yıllarda bir çok genç kızın öykündüğü bu seksi ikon gibi görünmek niyetinde olan insanlar halen var. Onlar için ufak ipuçlarını verip ardından sizleri resimleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Marilyn gibi giyinin. Marilyn Monroe, muhteşem, seksi elbiseleri tanınır ve onun gibi görünmek istiyorsanız, benzer kıyafetleri giyerken rahat olmak zorundasınız. Onun elbiseleri genellikle daha dekolte bir görünüme sahip ve beline otutturduğu bir kemer ile adeta bir kum saati şeklini alırdı. Örnek olarak deneyebileceğiniz bazı elbiseler şunlardır:
-Boyun askılı beyaz bir elbise. Bu elbise, en ünlü filmlerinden biri olan The Seven Year Itch (Yaz Bekarı) filminde kullandığı elbiselerden birisidir. Rüzgarın eteklerini havalandırdığı ve beyazlar içinde insanları nasıl cezbettiğini o sahneyi izleyenler hatırlayacaklardır.
-Straples elbiseler
-Göğüslere vurgu yapan ve ortaya çıkaran necklines kıyafetler
Kırmızı elbiseler. Daha çok kırmızılarıyla bilinen Marilyn’i ikon olarak seçtiyseniz başka çareniz yok. Askısız, omuzdan düşen dudaklarla eşleşmiş o harika elbiselerin tadına bakmanızda fayda var.
Beyaz- Gümüş renk karışımlı elbiseler.
-Düz renk elbiseleri daha çok tercih etse de Marilyn, arada sırada özellikle çiçek desenli elbiseleri de denerdi.

Doğru renkleri seçin. Marilyn’in renkleri bej, kahverengi, siyah, krem, orman yeşili ve beyaz renklerdi. Kırmızı hariç tüm parlak renklerden kaçınırdı. Ayrıca onun en sevdiği mağazanın Bloomingdales ve onun en sevdiği tasarımcı Emilio Pucci olduğunu söylememiz belki size biraz yardımcı olabilir. Ancak, gerçekten Marilyn gibi görünmek için giysi tasarımcılarına başvurmak zorunda değilsiniz.Günümüzde aynı zevleri bedeninizde yaşatacak alternatifler oldukça fazla.
Ayrıca karışık, çizgili veya desenli renkleri de denemenizde fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

651 0,497