İŞTE BENİM STİLİM YILDÖNÜMÜ

Bahar Candan yine fark yarattı. Yarışmaya yeni katılan Azerbaycan’ lı Vefa’ nın şovu. Merak ettiğiniz herşey…

İŞTE BENİM STİLİM YILDÖNÜMÜ


Bugün yarışmacılar en güzel kıyafetlerini giyerek, sevgilileri veya eşleriyle yıldönümüne gidiyorlar. Ayrıca nugün son olarak yeni bir yarışmacı katılıyor. Azerbaycan’ dan gelen Vefa Alizade. Bakalım kızlar yeni rakiplerini nasıl karşılayacaklar?

Büyük bir iddiayla bu yarışmaya katıldığını söyleyen yeni yarışmacıya kızlar yorumlarına başladı. İlk yorum Bahar’ dan. ” Kötü görünüyorsun” diyen Bahar’ a, Vefa ” Sen komple kötüsün” dedi.

Son yorum Duygu’ dan. Sadece çoraplarını beğendiğini söyledi. Jürilerden ise ilk yorum Kemal Doğulu’ dan geldi.” Tarzını hiç onaylamadım” dedi.

Ivana Sert,” Elniseni,çoraplarını sevdim. Leopar çantanın bir hava kattığını düşünüyorum, tarzsın dedi.

Kerimcan ise ” Konsepte uygun bulmadım ve sevmedim” dedi. Yorumlardan sonra Vefa Alizade şov yapacağını söyleyerek kıyafetini değiştirmeye gitti.

Nesliha Doğrusöz, ” 5 yıldır Kayhan’ la evliymişiz, bugün de beraber geldik”  dedi. Jürilerin yorumları ise ” elbisene bayıldık, ikiniz de gerçekten evliymişsiniz gibi görünüyorsunuz” dediler.

Kızlar şimdi yeni rakiplerinin şovunu izliyorlar. Bahar Candan şovu gülerek izledi. Jüriler ” Rihanna seni görse, bayılır” dedi.

Merve’ nin siyah giyinmiş olmasını diğer kızlar hiç beğenmedi. Kemal Doğulu ise ” Belki rockçı bir eşi var, eşi belki siyah seviyor, tarzsın” dedi. Ivana Sert inanılmaz kul ve tarzsın yorumunu yaptı. Kerimcan “Çok doğru şeyleri kombin etmişsin, bayıldım” dedi.

Şimdi Bahar Candan podyumda. Bahar yorumlar sırasında sevgilisi Can’ dan bir hediye aldı. Sihirli bir gözlük almış bana dedi. Hediyenin içinden bir de not çıktı. “Canımsın sen benim biliyorsun değil mi? O gözlerin bana bakmıyor, sanki ateş ediyor.” yazıyordu o notta. Bu arada Bahar’ ın çenesinde bir ” C ” dövmesi var.

Stüdyonun çok soğuk olduğunu, zatürre olacaklarını söyleyen jüri üyeleri, birbirlerine sarılarak ısınmaya çalıştılar. Dayanamayan Kemal Doğulu 6 ceketi üstüste giyip geldi ve ” Karlar yağmış, üşüyorum ” şarkısı eşliğinde podyumda yürüdü. Daha sonra ceketleri kızlara dağıttı.

Şimdi yine bir sürprizimiz var diyen Öykü Serter Özge Timur’ u çağırdı. Motorsikleti ile giriş yapan şarkıcı ” Porselen ” şarkısını söyledi.

Emine, Simay’ ı akvaryumdaki süs balıklarına benzetti. Jüri üyrleri Simay’ ın çantasına bayıldı.

Günü tamamlamadan tarzları görelim diyen Öykü Serter daha sonra programı bitirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
771 0,623