iphone 8 kılıfları ve kapakları

iphone 8 kılıfları ve kapakları


iPhone 8 Kılıfları 2017

iphone 8 için üretilmiş kılıf ve kapak resimleri aşağıda galeri halinde hazırlandı. Ona geçmeden önce biraz bilgi verelim.

iPhone değişiyor. Aylar boyunca Apple  telefon tasarımı konusunda gündemi sarsmayı planladığını ve şirket planlarının ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyan tutarlı haberler okuyup resimler gördük.

Birkaç yeni sızıntı, birçok insanın ‘iPhone 8’ olarak adlandırdığı şeyleri aydınlatıyor (yine de farklı bir isim olacağına inanıyoruz) . Araşarında ufak farklılıklar olsa da genel itibariyle belli bir görüntü ortaya çıkıyor.

Öncelikle Benjamin Geskin, resim ve çizimlerle düzenli bir biçimde çalışıyor. Geskin geçtiğimiz hafta sızdırılan görüntüler üzerine kurulu yeni şemalar yarattı. Bu şemalar minimal oldukça tutarlı.

Sızıntının en çarpıcı yanı, yalnızca Apple’ın parmak izi algılayıcısını iPhone 8’in ekranına entegre etmesi ile beraber, telefonun ön tarafına bakan yüzünde  ön kamera ve yakınlık sensörleri için de aynısını yapacağı iddiası. Doğruysa, bu ileriye dönük gerçekten radikal bir adım olacaktır.

İlginçtir ki, bu, bağımsız olarak, neredeyse aynı şematiği (fraksiyonel olarak farklı boyutlarla) elde eden / Leaks ve iFanr tarafından yedekleniyor.

Geskin, bu sıızntıları elde ettiği kaynağının, söz konusu iphone modelinin sınırlı sayıda üretileceğini iddia ettiğini söylüyor. Yine de Apple’ın, elde ettiği yeni tüm teknlojileri bu modele ekleyebileceği de söyleniyor.

Tüm bu söylentilere rağmen, tanıtım günü Tim Cook’un eline yepyeni bir modeli hiç beklenmedik bir biçimde alıp çıkabileceğini de düşünmek lazım. Söz konusu söylentilerin oluşmasını belki kendileri de istiyordur. Ünlü Apple sızıntı uzmanı Ming-Chi Kuo, daha önce fiziksel ana ekran düğmesinin ve alt çerçevenin kaldırılmasını gerektiren iPhone 8 (yeni MacBook Pro Touch Bar’a benzer) için bir ‘işlev alanı’ ayrıntıları sunmuştu.

Bir yandan, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’daki çerçevesiz kenarlar ile karşılaşabiliriz.

Söylemeye gerek yok, fakat iPhone 8’in piyasaya sürülmesi öncesinde hala birçok bilinen de değişiklikler olabilir.  Bunlar buzdağının sadece görünen kısmı.

iphone 8 renkli kılıf, iphone 8s kılıfları, iphone 8 deri kılıflar, iphone 8 baskılı arka kapaklar görselleri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1041 0,530