Heroes Evolved 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Heroes Evolved 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?


Heroes Evolved 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Heroes Evolved 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir? Oyunda Amaç Nedir? Taktikleri Nelerdir? Hileleri Nelerdir?

Heroes Evolved 5V5 Moba oyunudur. Gerçekçi karakterleri ile sürükleyici bir oyuna hazır olun. Takım dayanışması ile düşman üssünü yok edin ve kazanın.

Yeni Başlayanlar İçin

Google Play’den oyun ve gerekli dosyaları indirilir. Oyun açıldıktan sonraki ilk aşama oyununun öğretilmesidir. Bunlar yön, savaş ve beceri hakkındadır. Öğretici kısmı geçtikten sonra ana menü açılır. Açıldıktan sonra yine öğretici tarafından yönlendirilirsiniz. Ana menüde Quick Start, Ranked, PVP ve Custom kısımları bulunur. Burada oynadıkça bu özellikleri öğreneceksiniz. Bizim esas konumuz olan oyunun oynanışından bahsedelim. Bizi ilgilendiren ilk etapta Qucik Start kısmıdır. Buraya girdiğimizde otomatik maç arar. Maç bulunduktan sonra sıra kahraman seçimine gelir. Kahramanımızı seçip onayladıktan sonra oyun başlar. Oyunda 3 koridor bulunur. Hangi koridordan ilerleyeceğiniz size kalmış fakat bu oyunda takım performansı önemli olduğu için takım ile birlikte hareket etmek en mantıklısı olur.

Oyunda Amaç Nedir?

Oyunda amaç karakterleri güçlendirerek düşman savunma kulelerini teker teker imha ederek ana üssü yok etmektir. Ana üs en sonda bulunur ve yok edilince oyun kazanılır.

Taktikler Ve Hileler

Oyunda güçlü bir kahraman size avantaj sağlar. Takım içi uyum çok önemlidir. Kimi oyuncular en önde savaşırken siz de büyü gücüne sahip kahramanlarınızla destek verebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız size büyü gücü ile destek verirken siz de en önde çarpışabilirsiniz. Oyunda düşman üssüne ilerlerken koridorlarda ve alanın ortalarında bulunan uzun otlar arsına saklanarak görünmez olabilirsiniz. Sadece takım arkadaşlarınız sizi görebilir. Oyun oynanış olarak basittir. Herhangi bir hile gerektirmez.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,494