Güzide Duran Saç Rengi

Güzide Duran Saç Rengi


Güzide Duran Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Güzide Duran mankenlik yapmaktadır. Ten rengi birçok saç rengini kaldırabilecek bir renktedir ve   Güzide Duran bu durumun farkındadır ve hemen hemen her rengi saçlarında uygulamıştır. Daha çok   siyah ve kahverengi tonlarda gidip gelen Güzide Duran’a en çok karamel tonlarının yakıştığını   söylemek gerekmektedir. Bu karamel tonunun onu havalı ve çekici kıldığını söylemek mümkündür.   Güzide Duran’ın saç stiline geldiğimiz zaman onun kısa saç modellerinden daha çok uzun saç   modellerini tercih ettiğini görmekteyiz. Uzun saç modellerinin ona oldukça çok yakıştığını söylemek   mümkündür. Saçlarına hafif bir dalga verdiği zaman mükemmel bir görünüme sahip olan saçları katlı   kesimleri ile bütünleşerek harika bir görüntü ortaya koymuştur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

861 0,505