Gupse Özay Saç Rengi

Gupse Özay Saç Rengi


Gupse Özay Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Gupse Özay’ın saç rengi genellikle koyu renklerden oluşmaktadır. Ten renginin kumral olmasından   dolayı bu seçiminin doğru olduğu bir geçektir. Ancak oda zaman zaman başka renkler kullanmıştır.   Siyah tonundan açık kahverengi tonuna kestane renginden sarı tonlarına kadar renkleri saçlarında   kullanmıştır. Ancak ona en çok yakışan saç renginin siyah olduğunu söylemek isterim. Nilay Gupse   Özay’ın saç stiline geldiğimizde saçlarının çok fazla omuzlarının üstüne çıkmadığını genellikle uzun ve   katlı bir kesimle kullandığını görmekteyiz. Ancak saçları siyahken saçının kahkül olması ona çok ayrı   bir hava katmıştır. Ona en çok yakışan saç stilinin saçların katlı bir kesimle ve kahkülle tamamlanması   olmuştur diyebiliriz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

861 0,505