Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel Saç Rengi


Gülse Birsel Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Gülse Birsel değerli oyuncularımızdan ve kadın komedyenlerinden biridir. Onun saç stili ve rengi de   büyük ilgi görmüştür. Genellikle kadınların cesaret edemeyeceği bir şekilde saçlarını kısa kullanan   Gülse Birsel’in saç rengi sarı tonlarıdır. Röfle yaptırdığı saçlarında diplerini genellikle daha koyu   bıraktırmaktadır. Onun bu şekilde bir boya yaptırması saçlarının dikkat çekmesine sebep olmuştur.   Saçlarının sarı tonda olmasının yanı sıra kahverengi tonlarını da deneyen Gülse Birsel’in saç stili ise   başta da bahsettiğim gibi kısa ve katlı bir kesimi tercih etmektedir. Onun saçlarının hafif dalgası bu   saç stilini daha kullanılabilir hale getirmiştir. Gülse Birsel’in bu saç stili ve saç renginin ten rengine   uyum sağladığını söylemek isterim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,518