Gül Gölge Saç Rengi

Gül Gölge Saç Rengi


Gül Gölge Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Gül Gölge sanat dünyasına her ne kadar adımını manken olarak atmış olsa da mankenliğinin yanında   da çok iyi bir oyuncu haline gelmiştir zaman içinde. Gül Gölge’nin saç rengi sarı tonlarıdır. Sarı   tonunun hemen hemen her tonunu saçına uygulayan Gül Gölge’nin tercih ettiği tek ren sarıdır. Ten   renginin açık olması sarı tonunu çok iyi taşıdığını göstermektedir. Ten rengi ile uyumlu olan Gül   Gölge’nin dipleri saç uçlarına göre bir iki ton daha koyudur. Gül Gölge’nin tercih ettiği saç stili ise katlı   bir kesim ile hafif dalgalı saçlardır. Bu saç stilinin ona çok yakıştığını söylemek isterim. Bu saç stilini   onun saçlarını hacimli göstermiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1001 1,414