Goodess: Primal Chaos Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Goodess: Primal Chaos Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?


Goodess: Primal Chaos Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Goodess: Primal Chaos Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir? Taktikleri Nelerdir? Oyunda Amaç Nedir?

Yeni başlayanlar için;

Google Play’den oyun indirdikten sonra oyun açılır. Karşımıza 3 tane kahraman çıkar. Bunlar: Savaşçı, Elçi ve Nesil‘dir. Kahramanı seçtikten sonra ana menü karşımıza gelir. Ana menüde sağ üst köşede kahramanların özellikleri bulunur. Alt kısmın ortasında zar işareti vardır. Buradan ad değiştirebilirsiniz. Kahramanı seçtikten sonra oyunu öğrenmek için yönlendiriliyorsunuz. Sol altta yönümüzü belirleyen simge vardır. Sağda ise hamle yapmak ve çeşitli becerileri kullanmak için simgeler vardır. Ekranın sol orta bölümünde yapmanız gerekenler ya da görevler sizi yönlendirir. Başladığınız bir görevi düşmanları öldürerek bitirirsiniz. Savaşırken sağ üstte bulunan harita ile oyunda nerede olduğunuzu görebilirsiniz. Sağ tarafta mavi ok işareti vardır buraya tıkladığınızda açılan pencerede Karakterler, çanta, kahramanlar, ayarlar gibi kısımlar çıkar buralardan yapmak istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Ayarlar menüsünden yakaladığınız kahramanı çağırıp savaşa asıl kahramanınızla beraber göreve çıkarsınız. Sağda becerilerinin üstünde “oto açık” simgesi vardır. Buna basarsanız kahraman kendisi otomatik savaşır. Sol üst köşede kahramanın ne kadar gücünün kaldığını görebilirsiniz. Bu kısmın altında ise gelişmiş beceriler vardır. Her seviyede bu beceriler açılır. Oyunda 2 ye 2 savaş ta mevcuttur.

Oyunda Amaç Nedir?

Oyunda amaç verilen görevleri geçerek bir sonraki beceriyi açmaktır. Kahramanları güçlendirerek ileride karşınıza çıkan zorlu BOSS‘larla mücadele edersiniz.

Oyun Taktikleri Ve Hileleri

Oyunda tavsiye etmediğimiz tek şey kahramanı otomatik savaştırmaktır. Oto açık halde oyundan hiç bir zevk alamıyorsunuz. Oyunda kullanılması gereken herhangi bir hile ya da gizli taktiğe gerek yoktur. Oynanış olarak gayet basittir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

791 0,507