Gonca Vuslateri Saç Rengi

Gonca Vuslateri Saç Rengi


Gonca Vuslateri Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Gonca Vuslateri gerçekten de kendi saç stiline sahip marjinal oyuncularımızdan biridir. Onun   marjinalliği hem kıyafetlerini hem de saç stiline yansımıştır. Gonca Vuslateri genellikle siyah ve   kahverengi tonlarını kullanan bir oyuncudur. Ten renginin bembeyaz olması ve saçlarının simsiyah   olması ona büyük bir farklılık yaratmıştır. Saçlarının stili ise gerçekten de marjinaldir. Kısa bir kesime   sahip olan saçlarının mükemmel dalgası ile çok hoş ve havalı bir görüntüsü vardır. Genellikle kısa   kesimleri seven ve bu kısa kesimlerin haricinde kahkülleri olması onun dikkat çekmesine ve genç   kızların idolü haline gelmesine neden olmuştur. Gonca Vuslateri’nin bu stilinin ona çok yakıştığını ve   çok dikkat çekici olduğunu söylemek isterim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

861 0,545