Gizem Karaca Saç Rengi

Gizem Karaca Saç Rengi


Gizem Karaca Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Beğeni ile izlenen Güzel köylü dizisinin çok sevilen oyuncusu Gül namı değer Gizem karaca saç rengi olarak pek çok alternatif kullansa da açık kumral rengi daha fazla tercih ediyor. Başarılı Oyuncunun asıl saç rengi de zaten budur. Güzel köylü Gül Saç modeli olarakda düz veya dalgalı kendisine çok ayrı bir hava katan saç modellerini tercih etmekte ısrarcı davranıyor. Sevilen Dizi de yaklaşık olarak 2 veya 3 farklı model kullanmasına rağmen günlük hayatta çok farklı saç stilleri ile de karşımıza çıkıyor. Gizem Karaca saçlarının uçlarına sarı renk yaptırmıştır, bu da onun saçlarına ayrı bir hava katıyor gibi izlenim uyandırabilir ama aslında fark edilmemesine rağmen çok şık duruyor. Dizinin sadece bir bölümünde saçlarını arkadan toplayan Gül geri kalan tüm bölümler de ise saçlarını salmıştır.

Gizem Karaca’nın rengini el de etmek isteyenler nevacolor kumral tüp boya 8.1 ile elde edebilirsiniz. Saç modeli olarak birebir yapmak isterseniz biraz düzleştirip dalga vererek yakın modeli elde etmeye çalışabilirsiniz. Gizem’in saç modelinde dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da bu sıralar oldukça popüler olan uçlarına sarı attırma yöntemidir. Bu yöntemi siz de uygulayabilirsiniz.

Sitemizde Bulunan Bütün Saç Renklerini Görmek İçin Tıklayınız

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1061 0,579