Gamze Karaman Saç Rengi

Gamze Karaman Saç Rengi


Gamze Karaman Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Mankenlikte önemli adlar arasında yer olan Gamze Karam genç kızların kendine idol olarak gördükleri   ve onun uyguladığı stilleri uygulamaya çalışan kişilerin olduğu biridir. Gamze Karaman manken   olmasına rağmen doğallığını koruyan saçlarında çok büyük değişikliklere gitmeyen mankenlerimiz   arasında yer almaktadır. Gamze Karaman mavi-siyah tonunu denemiş olsa da uzun süre kullandığı   tonlar kahverengi tonları olmuştur. Kahverengi tonlarından genellikle koyu olanları tercih eden   Gamze Karaman’a bu saç renginin çok yakıştığını söylemek isterim. Gamze Karaman’ın Saç stiline   geldiğimiz zaman onun beline kadar olan saçları dikkat çekmektedir. Katlı bir kesime sahip olan   saçlarını bu kesim hacimli bir hale getirmiştir. Bu saç stili ona çok yakışmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,596