Game Of Thrones Sezon 7 Neler Olacak

Game Of Thrones Sezon 7 Neler Olacak


Hayır. Game Of Thrones’un dönüşü hakkında heyacanlanmak için hiç de erken değil! Yapımın 6. sezonu da bittiğine göre düşünceler ister istemez önümüzdeki sezonda neler olacağına ve dizinin ne kadar süreceğine dönüyor.

 Yayın Tarihi

Dizinin geçmiş sezonlarında ve 6. sezonda da Nisan ayında çıkması, dizinin bu sezon da Nisan ayında çıkacağını zaten belli etmekte. Ama tabikide bize lazım olan şey nokta atışı bir tarih ve dizinin 7. sezonu, 10-26 Nisan 2017 tarihleri arasında yayına girmesi tahmin ediliyor.

 Sezon 7’de olması beklenen 5 spoiler

1- Cercei,Jamie’nin ellerinde son nefesini vericek!

Demir tahtın sahibi Cercie tahtın keyfini çıkarsa iyi olur. Çünkü üstünde pek fazla oturamayacak!

2- Gece Kralı’nın istilası.

Bütün kurgu zaten bu değil miydi ? Gerçi bu muhtemelen sezon boyunca gerçekleşmeyecek ama yine de Gece Kralından yeni hmleler yapması bekleniyor.

3- Sansa’dan yeni uyanık oyunlar.

Geçtiğimiz sezonda Jon Snow ile birleşmesine rağmen Sansadan değişik hamleler bekliyoruz. Çünkü Sansa artık daha tedbirli ve özgüvenli biri.

4- Jon gerçek babasını öğrenecek.

Bran geçtiğimiz sezonda Jon’un ailesini öğrendi ve muhtemelen geri döndüğünde bunu ona açıklayacak. Gerçi Bran’ın 4 sezondur duvarın ardında olduğunu düşünürsek bu biraz zor görünüyor ama artık ordan çıkacağını düşünüyoruz.

5- Ve mutlu son! Duvar yıkılacak!

İşte ben buna muhteşem Final derim. Eğer böyle birşey olursa muhtemelen final olarak yaparlar. Akgezenler de büyülü bariyeri aştığına göre neden olmasın değil mi ?

Ama bunların hepsi birer teori. E tabi kış da geliyor…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
831 0,407