Evlilik Programları Kaldırılacak

Evlilik Programları Kaldırılacak


Evlilik progamları kaldırılacak!

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş yaptığı açıklama ile evlilik programlarının kaldırılacağının sinyalini verdi. RTÜK’ e gelen şikayetler haddinden fazla olunca hükümette bu tür programlar üzerine bir araştırma başlattı. Bu açıklamadan sonra evlilik programı yapanlar açıklamalarda bulundu. Esra Erol’da adlı programın sunucusu Esra Erol’un yaptığı açıklama şöyle;

Programında para ile tutulan adayların olduğunu ve reytingleri artırmak adına yapılanların örf ve adetler ile bağdaşmadığına ilişkin söylemler üzerine Esra Erol “Benim ağrıma gidiyor benim onurum, şerefim, vicdanım her şeyden daha önemli..” dedi. Esra Erol “Vallahi efendim, kaldırın bu programları sizde kurtulun bende. 10 yıldır ve 10 yıldır bu programı yapıyorum. Programı bir yere taşımaya çalıştım, çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm. Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı. Ben artık pes ettim. Bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapıcam, ondan sonra.. Ben onursuz değilim. Ben o haberlerin, o karelerin içinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, vicdanım, gururum yaptığım her şeyden çok önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Bir yerde çamur var ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.” Dedi.

Evlilik programı sunucusu Zuhal Topa da bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Zuhal Topal “Daha önce engelliler ile ilgili bir program yaptım kimse izlemedi, en çok şikayet edilen programlar evlilik programları ne yazık ki en çok izlenen programlar da evlilik programları. Benim programım RTÜK’ten en az ceza alan program. Kaldırılması hiç hoş değil. Ama yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak lazım. Ben sadece sunucuyum eşim de yapımcı değil” dedi. Zuhal Topal dizilerde oynamayı özlediğini söyledi ve yeniden oyunculuk yapmanın sinyallerini verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
831 1,298