Esra Kızıldoğan Saç Rengi

Esra Kızıldoğan Saç Rengi


Esra Kızıldoğan Uygur Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Esra Kızıldoğan Uygur, 1980 doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Bahçeşehir Üniversitesinde Oyunculuk bölümünde yapmıştır. Daha çok Tiyatroda ve TV dizilerinde oyunculuk yapmaktadır. Oynadığı tek sinema filmi “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü”.

Oynadığı diziler; Hayat Şarkısı, Sultan, Leyla ile Mecnun, Bu kalp seni unutur mu?, Zoraki Başkan, Beyaz gelincik, Kadir Şinas. 2004 yılında Sadri Alışık tiyatro ödüllerinde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Esra Kızıldoğan genelde karamel ton saç rengini tercih etmektedir. Sarıya kaçan tonlar, açık kahverengi gibi tonları da zaman zaman tercih etmiştir. Aşağıdaki galerimizde Esra Kızıldığan Uygur’un saç rengini görebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
861 0,486