Esra Erol Saç Rengi

Esra Erol Saç Rengi


Esra Erol Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Esra Erol Saç Rengi başarılı sunucunun evlen benimle adlı programı ile sürekli gündemde kalması nedeni ile her zaman trend saç renkleri arasında kalmayı başarıyor. Özellikle boyu ve vücut yapısı ile uyumlu olan saç stili her yaştan bayanların ilgisini çekebilecek türde. Pek çok bayan tarafından merak edilen Esra Erol Saç Rengi çikolata kahverengisidir. Esra Erol Saç Rengini canlı yayında bir tv kanalında açıkladı. Çikolata Kahvesi pek tercih edilmeyen bir renk olsa da genellikle yüzüne yakışan bayanlar tarafından vazgeçilmez bir unsur halinde. Kendi saçı açık tonlarda olması nedeni ile saçının rengini de genelde açık tonlu renklere boyayarak kullanıyor. Çikolata kahvesi rengine göre hemen hemen her markanın açık yada koyusu var, nevacolor ürünlerinin hafif palet, kolestonun ki ise koyu renklidir. Genelde koyu tonlarla ekranda olan sevilen sunucu Esra Erol uzun bir süre koyu karamel saç rengini kullanmayacak gibi gözüküyor. Genel olarak Esra Erol saç rengi koyu karamel olarak değiştiğini söyleyebiliriz. Esra Erol’un tüm saç renklerini sizler için ekliyoruz.

Sitemizde Bulunan Bütün Saç Renklerini Görmek İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1081 0,557