Eski Sevgilinizi Facebook’tan Silmek

Eski Sevgilinizi Facebook’tan Silmek


Facebook Ex’inizi Silmenize İzin Veriyor (Gerçekten Silmeden)

Facebook zaman tüneline kullanışlı özellikler getiriyor.

Facebook zaman tünelinde amaçsızca aşağı doğru iniyorsunuz ve birden eski sevgilinizin hayattan zevk alırcasına gülümserkenki bir fotoğrafıyla karşılaşıyorsunuz. Hem de sizsiz. Bu muhtemelen iyi hissettirmeyecektir. Ayrıldıktan sonra onun da biraz olsun üzüntü duyuyor olmasını istiyordunuz çünkü. Durum böyle olunca fotoğrafın öncesini ve sonrasını, onun neler yaptığını da bilmek istiyorsunuz.

Hepimizin başına geldi bu. Onu silebilir veya engelleyebilirdiniz fakat bunu yaparsanız o bunu fark edecektir ve bu olabilecek en kötü şey olurdu değil mi?

Neyse ki Facebook ilişki durumunuzu “ilişkisi var’dan” “ilişkisi yok” haline getirdiğinizde size yeni seçenekler de sunuyor. Bu özellik size eski sevgilinizi zaman tünelinizde görmek isteyip istemediğinizi soruyor ve daha da önemlisi, eski sevgilinizin haberi olmadan kendinizi onun zaman tünelinden de çıkarabiliyorsunuz ve o da sizin neler yaptığınızı artık göremiyor. Bu yeni seçenek zor bir ayrılık yaşayanlar için işleri kolaylaştıracağa benziyor.

Yeni bir mesaj yazarken veya arkadaşlarınızı etiketlerken ilgili kutucuğa yazmaya başladığınızda onun ismi önerilerde çıkmıyor. Üstelik beraber etiketlendiğiniz her türlü gönderiyi de silip düzenleyebiliyorsunuz.

Facebook bu özelliği ilk olarak Amerika’da denemeyi düşünüyor. İlk ABD’li insanlar Eski Sevgilinizi Facebook’tan Silmek konusunda deneyim yaşayacaklar.

Facebook’un resmi duyurusu şu şekilde: “Bu, zor zamanlar geçiren insanlar için kaynak geliştirme işimizin bir parçası. Umuyoruz ki bu Facebook kullanıcıları için durumu biraz daha kolaylaştırır.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1831 1,387