Emina Sandal Saç Rengi

Emina Sandal Saç Rengi


Emina Sandal Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengibulabilirsiniz.

Sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık. Dilerseniz merak ettiğiniz ünlülerin ismini ana sayfamızdan arattırarak saç renklerini görebilirsiniz.

Sırp asıllı olan Doğu Avrupa’da oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan ülkemizin ünlü pop sanatçısı
Mustafa Sandal ile evli olan Emina Sandal’a her saç tipi ve saç renginin uygun olduğunu söyleyebilirim. Ancak kahküllü saç modellerini tercih etmemesi daha yerinde bir karar olacaktır. Zaten kaşlara dek uzanan kahkül modellerinin çoğu güzel oyuncuya yakışmadığını bu tarz saç modelinin daha çok yuvarlak yüzlü bayanlara daha çok yakıştığını düşünüyorum. Kıvırcık, düz, dalgalı saç modellerinin aynı kadına nasıl güzel yakışabileceğinin bir örneğidir. Özellikle saç rengi olarak kızıl, saç modeli olarak kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olduğu zamanlarda oldukça beğendiğim ünlü şarkıcının saç rengi olarak sarı ve tonlarını da kullanmasını en azından denemesini ümit ediyorum. Böyle bir seçim halinde de güzelliğinden ve çekiciliğinden ödün vermeyeceğini düşünüyorum.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,660