Ecem Karavus Saç Rengi

Ecem Karavus Saç Rengi


Ecem Karavus Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Kısa Bir Yorum Editörden

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık. Dilerseniz merak ettiğiniz ünlülerin ismini ana sayfamızdan arattırarak saç renklerini görebilirsiniz.

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli gazete reklamları ve dizilerde rol almış olan güzel oyuncu Ecem Karavus sarı ve tonlarındaki saç rengine sahip olması sebebi ile akıllarda oldukça yer edinmiş bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Gençlik dizisi Pis Yedili’ de oynamasının yanı sıra Muhteşem Yüzyıl dizisinde de küçük rollerle ekranda izlediğimiz güzel oyuncu saç modeli olarak düz ve dalgalı stillileri seçmesinin yanı sıra biraz önce belirttiğim gibi saç rengi olarak sarı ve tonlarını kullanmaktadır.Dalgalı saç stiliyle de oldukça güzel ve çekici bulduğum ünlü oyuncuyu saç rengi olarak kahverengi ve tonlarının da çok yakışacağını düşünüyorum. Bu durumda aklımızda yer edinen ve güzel oyuncuyla özdeştirdiğimiz sarı saçlarının yanına kahverengi ve tonları da eklenecek, bu saç rengi ile de ne kadar güzel bir oyuncu olduğunu görme şansımız olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kancık kubat dedi ki:

    modelleri bi harika teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,624