Ceylan Saner Saç Rengi

Ceylan Saner Saç Rengi


Ceylan Saner Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Çeşitli reklam ve tanıtım filmlerinde oynamış olan, spikerlik ve sunuculuk kariyeri de olan güzel sunucu Ceylan Saner’i saç modeli olarak kısa küt saçlarına jöle ile şekillendirmesiyle ve saç rengi olarak kahverengi ve tonlarıyla izledik. Bu saç modelinin kendisine oldukça yakıştığını düşündüğüm ünlü sunucuya saç rengi olarak kızıl ve tonlarının da yakışacağını düşünüyorum. Saç rengi olarak sarı ve tonlarını tercih ettiğini görmediğim Ceylan Saner’in bu kararını olumlu karşılıyorum. Kahküllü saç kesimi modelinin kendisine yakışmayacağını düşündüğüm ünlü sunucunun örgülü saç modellerini denemesinin güzelliğini ve çekiciliğini daha da arttıracağı inancı içerisindeyim. Kendisini sürekli kısa saçlarla rastladığımız Ceylan Saner’i uzun ve dalgalı saçlarla görmek istediğimi belirtmek isterim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1021 0,730