BKM Express’in Kapanacağı Tarih Açıklandı

BKM Express’in Kapanacağı Tarih Açıklandı


BKM Express’in Kapanacağı Tarih Belli Oldu!/

Ülkemizde uzun süredir dijital ödeme yöntemleri konusunda hizmet veren bir firma olan BKM Express, yeni kararını açıkladı ve kararı dayalı olarak da Rekabet Kurumu üzerinden hemen cevap geldi. İsterseniz hemen detaylara bakalım.

Geçtiğimiz Haziran ayında yapılan açıklamada, Rekabet Kurumu’nun BKM tarafından sunulan BKM Express hizmetini sonlandırma kararı verildi. 2012 yılında ulusal cüzdan olarak hizmet hayatına başlayan bkm Ekspress için yeni yapılan bu açıklama ile 60 gün sonunda firmanın hizmeti sonlanacak. Bankalar arası kart merkezi olarak hizmet veren BKM Ekspress, dijital bir cüzdan hizmeti sunduğu için kolaylıkla kullanılıyordu ve pek çok kişi de rahatlıkla bu hizmeti tercih ediyordu. Muafiyet talebi ile hizmeti sonlanan BKM için, tek yapılması gereken çözümleri incelemek olacaktır.

Peki raporda hangi detaylar var?

Bkm tarafından sunulan raporda 4054 sayılı kanundan 4. Madde yer alıyor. Şartları karşılamaması sebebiyle hizmetin sonlanmasını isteyen rekabet kurumu, kararın yerine getirilmesini istiyor. Yoksa soruşturma açılabileceği yönünde de söylentiler var.

BKM 60 gün içinde bu kararı uygulamazsa, ortaklarına teker teker soruşturma açılabiliyor. Bu yüzden hepsine dikkat etmek gerekli diyebiliriz. Bizzat bankalar ile ilgili çalışmaları ön plana çıkaran BKM için tek yapmanız gereken ihtiyaçları ön plana çıkarmanız olacaktır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bkm-express.jpg

Peki BKM Express ne işe yarıyor idi?

Yapılan çalışmalar gösteriyor ki, BKM Express tamamen online ödeme almak ve ödeme konusunda hizmet sağlamak için ortaya çıkıyor. Bu sayede insanlar için de kesinlikle kolay bir yöntem oluyor. Online ödeme yöntemleri ile ilgili olarak ön plana çıkarılan her türlü seçimi ve beklentiyi tek bir tıklama ile kullanabilir ve online olarak incelemeye başlayabilirsiniz. BKM tarafından sunulan bu hizmetler için, detaylı seçimleri ve beklentileri sizler de kolaylıkla takip edin ve ön plana çıkarmaya devam edin. Site üzerinde ve sistemli bir yaklaşım ile ön plana çıkarılan bütün ayrıntıları kendiniz de takip edin. Bakalım BKM ile ilgili bu karar piyasalara nasıl yansıyacak ve neler yapılacak. Merakla bekliyoruz. Şimdiden keyifli günler dileriz.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. SALTUK BUĞRA TAŞOVA dedi ki:

    Kapanması kötü olacak. Sevdiğimiz bir uygulamaydı ve oldukça işe yarıyordu.

  2. medet dedi ki:

    ya neden kapatırsın ki ne güzel kullanıyorduk

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1791 0,599