Berrin Kekikler Saç Rengi

Berrin Kekikler Saç Rengi


Berrin Kekikler Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Ülkemizi kâinat güzellik yarışmasında başarı ile temsil eden güzellerimiz arasında yer alan genç
manken Berrin Keklikler uzun ve dalgalı saç modeli ile tanıyoruz. Saç rengi olarak da kahverengi ve
tonlarını daha çok tercih eden güzel mankene siyah ve tonlarındaki saç renklerinin de oldukça yakıştığını düşünüyorum. Uzun saçlarıyla adeta dans eden bukleleri genç mankeni oldukça çekici bir güzele dönüştürmekle beraber ileride oyunculuğu hedef edinen güzel mankeni bu saç tarzı ile izlemekten büyük keyif alacağımı şimdiden hissedebiliyorum. Ancak güzel mankene saç rengi olarak sarı ve kızıl tonlarını kullanmasını kendisine pek yakıştıramadığımı söylemeliyim. Kaşlara kadar inen kahkül saç kesiminin de kendisine uygun olmadığı kanaatindeyim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,622