Berna Arıcı Saç Rengi

Berna Arıcı Saç Rengi


Berna Arıcı Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

İstanbul’daki eğlence mekânlarında şarkıcılık yaptığını ve bir dönem Fenerbahçe’de oynayan Fabio
Bilica ile ilişkisi ile gündeme bir anda çıkan ayrıca birkaç filmde de rol almış olan güzel şarkıcı Berna Arıcı’yı saç rengi olarak tercih ettiği sarı ve tonlarındaki kıvırcık uzun saçları ile izlemekteyiz. Bu saç modeli ile oldukça güzel ve çekici olduğunu kabul ettiğim güzel şarkıcıya kıvırcık ve dalgalı saçların yanı sıra düz fönlenmiş saçlarının da oldukça yakıştığını söyleyebilirim. Ayrıca uzun ve düz fönlenmiş saçlarını tek örgüyle ördüğü saç modelinde oldukça çekici olduğunu söylemeliyim. Saç rengi olarak sarı ve tonlarından başka renkleri pek tercih etmediğini bildiğimiz güzel şarkıcının kızıl ve tonlarını denemesi gerektiğini düşünüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

801 0,529