Bana Hangi Tunik Yakışır?

Bana Hangi Tunik Yakışır?


Bana Hangi Tunik Yakışır?

Merhaba arkadaşlar. Her kadın güzel giyinmeyi, güzel görünmeyi ister. Güzel görünmek içinde giyim tarzlarını belirlerler. Kapalı ya da açık farketmez her giyim tarzı giyinenin üzerinde hoş durur. Giyim tarzında tunik ağır basan arkadaşlarımıza geniş kapsamlı bir galeri hazırladık. Tunik çeşitlerini görmek isteyen bayan arkadaşlarımız galerimizi baştan sona gezebilir. Sevgilisine ya ad eşine hediye almak isteyen erkek arkadaşlar da bu sayfadan beğendikleri tuniği seçebilirler.

Tuniği her kadın taşıyamaz. Tuniği giymeden önce altına ne giyileceğini belirlemek gerekir. Tuniğin altına giyeceğiniz etek ile sokağa çıkmayı deneyin. Bakışların üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz( yeni bir tarz yaratmış olursunuz). Tabiki etek ile tunik gitmez. Tuniğe yakışacak en iyi kıyafet pantolondur.

Bana hangi tunik yakışır diyen bayanlar buyrun galerimize.

Sizler için tunik ve tunik bluzlerden oluşan bir galeri hazırladık (Resmin üzerine tıklarsanız geniş kapsamlı ve daha büyük halde resimleri görebilirsiniz.)

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

861 0,574