Bahar Şahin Saç Rengi

Bahar Şahin Saç Rengi


Bahar Şahin Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Bahar Şahin 1997 doğumlu 1.65 boyunda ve 45 kg. Göz rengi yeşil burcu ikizler. Oynadığı ilk dizi O Hayat Benim. Artvin doğumludur. Genç ve güzel oyuncu yaptığı bir röortajda sadece güzelliğin oyunculuk için yeterli olmadığını vurguladı. Güzelliğin oyunculuğa artı bir puan kattığını belirtti. Oyuncu olmanın eğitim, yetenek ve fedakarlıktan oluştuğunu söyledi. O Hayat Benim dizisi ile üne kavuşan başarılı oyuncu dizi ile yollarının kesiştiğini şöyle anlatıyor” Merve Girgin sayesinde bir gün bir anda sete çağrıldım. Merve hoca da oradaydı. Bana ağlayabilir misin diye sordu. Ben de evet dedim. Tamam seni hazırlasınlar dedi. Neye uğradığımı şaşırdım. Bu hayatımın en güzel günüydü” diyor.

TV dünyasına yeni adımını atan oyuncu saç rengi olarak genelde açık kahve tonlarını tercih ediyor

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
861 0,405