27 Mart-2 Nisan Haftalık Burç Yorumları

27 Mart-2 Nisan Haftalık Burç Yorumları


27 Mart-2 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Merhaba  arkadaşlar. Her hafta burç yorumlarını takip edebilmeniz adına haftalık burç yorumlarını yayınlıyoruz. Sizde burcunuz ile ilgili yorumları sayfamızı takip ederek görebilirsiniz. Ana sayfaya da sağ tarafta günlük burç yorumlarınızı da sitemizden takip edebilirsiniz.

Koç Burcu

Sürprizlere açık olmanız gereken bir hafta. Ayı zamanda girişimleriniz için cesaretli de olmanız gerekir. Kariyerde önemli dönüşümleri hayata geçirme zamanı. Önemli haberler ve bunlarla ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Üstlerinizle iletişim şeklinize dikkat. Hafta sonu eğlenceli aktivitelere katılmalısınız.

Boğa Burcu

Sinirler üzerinizde olabilir bu nedenle uzak akrabalarınız ve arkadaş çevrenizle iletişimlerinize dikkat! Önünüze çıkabilecek engel olarak saydığınız her şeyi bir kenara koyun ve mücadeleci kimliğinizi ön plana çıkarın. Aşk hayatınıza biraz mola verin zira daha önemli gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu

Maddi olarak aceleci olmayın. Maddi gelirlerde ortaklık kurmak üzerine şartlar henüz olgunlaşmamış olabilir. Gelen önemli sorunlarla baş etme zamanı. Duygularda derinleşme ve manevi destekler alabilirsiniz. Aşk hayatınızı canlandırabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Dengeli ve seviyeli bir ilişki kurabilirsiniz. Aşk ve flörtlerde rekabet konulu olaylar kafanızı karıştırabilir. Duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkilerde güven duygunuz zarar görebilir. Stres olduğunuz an bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın.

Aslan Burcu

Akıl akıldan üstündür mantığı ile haftaya başlamalısınız. Finansal Anlamda destekler almak istediğiniz kişilerle görüşmelerinizi yapın! Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeli motive edici bazı gelişmeler yakaladığınızda peşini bırakmamalısınız. Aşk sizden bu aralar uzaklaşabilir ama olumsuz bir olaya sebep olmayacaktır.

Başak Burcu

Sakin bir hafta sizi bekliyor. Ofis arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar ve dedikodular can sıkıcı bir hale gelebilir. Bunlar sizi yıpratmasın

Terazi Burcu

Hafta başında gözünü korkutacak gelişmeler yaşanabilir. Bu sizi yıldırmasın. Yaşadığınız olaylardan önemli dersler çıkartabilirsiniz. Sevgide yapılan fedakarlıkları gözden geçirme zamanı. Kariyerde rekabetçi tutumlardan vazgeçin. Aşk hayatınızı biraz geriye çekin

Akrep Burcu

Karşılıklı görüş alış verişi yapabileceğiniz birilerini bulun. Önemli toplantılar ve ziyaretler günün tamamını meşgul edebilir. Hedeflerinize odaklanmak isteyebileceğiniz önemli bir hafta olacaktır.

Yay Burcu

Elinizi bol tutmayın. Sınırlarınızı çizmenizin zamanı geldi. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aşk sizin için gelecek.

Oğlak Burcu

İş ile ilgili almanız gereken kararlar. Kararsızlık yaratan olaylar ruh halinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Kalbinizin sesini dinlemeniz gereken bir hafta olmalı. Stresten uzak durmanız gerekir.

Kova Burcu

Yanınızda mutlaka birileri olmalı. Bilinçaltı korkularınızla yüzleşmeniz gereken önemli bir zaman dilimi. Özgürlüğünüz adına yeni sınırlar çizebileceksiniz. Hafta sonu ailenizle eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Balık Burcu

Aile ilişkilerine dikkat edin. Duyacağınız haberlerle geleceğinizi yönlendirmemelisiniz. Ani gelişen fırsatları araştırmanız ve ona göre kararlar almanız gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
551 0,364