20-26 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

20-26 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları


20-26 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu sizi üzmesin çünkü arkadaşlık ilişkileriniz son derece güçlü. Ekonomik olarak rahat bir hafta olabilir ancak buna aldanıpta gereksiz harcamalar yapmayın. Aşk hayatınızda sizi şaşırtacak sürprizler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu

Aile ilişkilerinizde yaşanacak tatsız gelişmelerden dolayı moralinizi bozmayın. Sakin kalan taraf olun ve kendinize güvenin. Maddi açıdan yaşanacak bazı gelişmeler size faydalı olacaktır. Aşk hayatınız rutin seyrinde devam ediyor fakat bunu daha da renklendirmek için küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Yorumu

Agresif tavırlarınız sizi yanlışa sürükleyebilir. Stresi atacak ve sakinleştirecek aktiviteler bulun. Bir arkadaşınızdan olumsuz sözler duyabilirsiniz. Ona hoşgörü ile yaklaşmayı deneyin. Ani çıkışlardan kaçının. Ekonomik özgürlüğünüzü elinize aldığınızdan beri daha önceden planladığınız projeleri hayata geçirmenin vakti gelmiştir. Aşk hayatınızda önemli bir değişiklik görünmüyor.

Yengeç Burcu Yorumu

Sezgilerinize güvenin ve riskli olduğunu düşündüğünüz planlarınızı devreye sokun. Beklemek size bir şey kazandırmayacak. Akşam dışarı çıkıp arkadaşlarınızla zaman geçirin bu yaparken de ailenizi ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Yorumu

Hoşlandığınız birini bir başka arkadaşınızla gördüğünüzde paniğe kapılmayın çünkü aşk yönünden şanslı bir haftada olacaksınız. Bir kaç davet alabilirsiniz bu davetleri iyi değerlendirin. İş hayatınıza etki edecek birileri ile tanışabilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.

Başak Burcu Yorumu

Sizden sır saklayan birilerinin olduğunu düşünüyorsanız zamanını bekleyin ve o kişiyi bulun. Bu sırlar size fayda sağlayacaktır. Aile hayatınızı biraz aksatmış olabilirsiniz bu nedenle hafta sonunu ailenizle değerlendirmelisiniz. Açılmayı düşündüğünüz birileri varsa beklemeyin ve neler hissettiğinizi söyleyin.

Terazi Burcu Yorumu

Kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeler sizi yıpratabilir. Bu nedenle en yakın arkadaşınızla irtibat halinde olun ve sağlıklı kararlar almak için ona danışın. Ekonomik açıdan fazla değişiklik görünmüyor ancak çok fazla alış veriş sizi sıkıntıya düşürebilir. Arkadaşlarınızla buluşup bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz biri sizi ziyarete gelebilir. İş hayatınıza etki edecek fırsatlarla beraber gelecektir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekir. Aşk hayatınızda sizi şaşırtacak gelişmelere açık olun. Aile içinde yaşanacak tartışmalardan uzak durun ve sakinliğinizi koruyun.

Yay Burcu Yorumu

Tatil için elinize fırsat geçebilir. Yoğun iş temposundan uzaklaşmak için iyi bir fırsat. Sizi bunaltan durumlardan uzaklaşmak için de arkadaşlarınızla buluşabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızı renklendirmek için partnerinize küçük sürprizler yapmalısınız.

Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatında yaşanacak olumsuz gelişmeler için kendinizi suçlamayın. Dış çevreden gelen etkiler sonucu hayata küsmeye gerek yok. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Ani çıkışlardan uzak durun. Aşk hayatınızda partnerinizden sizi motive edecek güzel sözler duyabilirsiniz.

Kova Burcu Yorumu

Çok fazla kıskançlığın ilişkiye zarar verdiğini unutmayın çünkü partneriniz iş görüşmesinde karşı cinsle konuşup iş hayatına olumlu katkılar yapacaktır. Maddi olarak olumlu bir gelişme olduğu için sakin kalın ve sonucu bekleyin. En yakın arkadaşınızdan biraz uzaklaşmış olabilirsiniz bunu telafi etmek için bir akşam yemeği kafi gelecektir.

Balık Burcu Yorumu

Yoğun tempo sizi bitkin düşürmüş olabilir. Hafta sonu için hareketli aktiviteler yerine kafanızı dinleyebileceğiniz daha sakin aktiviteleri tercih edin. İş hayatınızdaki yoğunluk sizi ailenizden biraz uzaklaştımış olabilir bu yüzden bu hafta planlarınızı aileniz üzerine yapmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

741 0,587