2-9 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

2-9 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları


2-9 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sürprizlere açık olmanız gerekir. Maddi konularla ilgili önemli konuşmalar ve haberler duyabileceğiniz bir hafta. Aşkta sınırlarınızı belirleyen konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. İş görüşmelerine katılabilir ve atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Sıkıntı ve streslere karşı güçlü durmanız gereken bir hafta. Aşk hayatınızda bazı belirsizlik duyguları sizi rahatsız edebilir. Ailenizin özel hayatınız üzerindeki etkileri aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Maddi açıdan yaşanacak gelişmeler sizleri rahatlatabilir.

İkizler Burcu

Bu hafta olumsuz ama aynı zamanda önemsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Görüşmelerinizde ikna ediciliğiniz ön planda olacaktır. Aşkta kararsızlık yaratan davranışlara dikkat!. Ailenizin özel hayatınız üzerindeki etkileri aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

Yengeç Burcu

Akıl danışacağınız bir ki yanınızda mutlaka olmak zorunda. İlişkilerinizde ortak kararlar verebileceğiniz bir gün. Aşk hayatınızda duygusal anlamda ne istediğinizi çözebileceksiniz. Sevgide güçlü adımlar atacaksınız. Maddi olarak tatmin olabileceğiniz bir hafta.

Aslan Burcu

Aşk hayatınıza daha fazla önem vermeniz gerekebilir. İlişkilerinizde geleceğe yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizde aktif iletişimler zamanı. Parasal konularda risk almaktan kaçının. Hafta sonunu stres atmak için iyi değerlendirin.

Başak Burcu

Yalnız kalarak kendinize düşünme zamanı bırakın. Sosyal çevre ilişkileriniz ve hedeflerinizle ilgili süreçleri gözden geçirme zamanı geldi. Şüphelerinizle ilgili net sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlık hususunda aceleci olmayın.

Terazi Burcu

Cesur olmanız ve risk almanız gereken bir hafta olabilir. Girişimleriniz için yeni atılımlarda bulunma zamanı. Aşkta kendinizi daha özel hissedebileceğiniz bir zaman dilimi. Romantik olmayı denemelisiniz.

Akrep Burcu

Stresten uzaklaşmak adına yapmanız gereken eğlenceli işler sizi bekliyor. İlişkilerde yeni açılımlar zamanı. Kendinize ayırabileceğiniz önemli bir zaman dilimi ruhunuza çok daha iyi gelecektir. Maddi yönden herhangi bir sıkıntı beklenmiyor.

Yay Burcu

Maçoluğunuz üstünüzde. İlişkilerde gösterdiğiniz sert tutum ve davranışlar hedeflerinizi şaşırtabilir. İçsel farkındalığınızı yükseltecek konu ve olaylara yönelin. Daha çok konuşma yolunu deneyin ve uzlaşmacı olun.

Oğlak Burcu

Adaletli ve ölçülü olmanız gereken bir dönem. Tercihlerinizin doğruluğunu ölçüp tartacağınız önemli bir hafta. Maddi kazanımlarınızı dikkatli yönetmeniz gereken bir süreç.

Kova Burcu

Hep başkaları için bir şeyler yaptıysanız mola verin. Yorgunluklarınızı bir kenara bırakmak ve kendinize zaman ayırmak isteyebileceğiniz bir gün. Ortaklık projeleriniz gündemde olabilir risk almamaya özen gösterin.

Balık Burcu

Eski defterleri açmayın. Partnerinizle aranızda ufak konuların büyük sorunları yeniden gündeme getirmesi ruhunuzu rahatsız edebilir. Aşk konularında daha sakin yaklaşımlarda olmanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
551 0,520