17-23 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

17-23 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları


17-23 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ay tutulmasının burçlar üzerinde ki etkisini fazlasıyla görebilirsiniz. Ay tutulmasının meydana getirdiği en önemli konulardan birisi ise iletişimle ilgili konular olacaktır. Tutulmanın yarattığı etkiyle ailelerinize ve sevdiklerinize karşı abartılı davranışlar gösterebilirsiniz.

Koç Burcu Yorumu

Koç burçları yıl boyunca Mars tarafından yönetilen burçlar altındadır. Koç burçları hırslı, inatçı kişiliktedirler. Sevgili koç burçları bu yıl bilhassa kariyerleri açısından değerli olacak birçok deneyim sizleri bekliyor.  Koç burçları azimli ve çalışkan kişilikleriyle tanındıkları için kariyerlerin de otoriter davranışlar canlarını sıkabilir. İşlerine burun sokulmasından hiç hazlanmazlar. Bu hafta ikili ilişkilerin de ve ortaklıkları ile ilgili beklenmedik bazı olaylar olabilir. İkili ilişkilerinizde daha yapıcı olmalısınız. Ortak olarak gireceğiniz işlerde oldukça dikkat etmelisiniz. Yatırım yaparken güven duyacağınız ortaklar ile sağlam adımlar atmalısınız.

Boğa Burcu Yorumu

Boğa burçlarını yöneten gezegen Venüs’ün etkisiyle sahip olduğunuz her şeye oldukça önem veriyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlara verdiğiniz önemi özel hayatınızdaki kişiye de göstermelisiniz. Bu hafta ikili ilişkilerinizdeki diyaloglara çok dikkat etmelisiniz. Sahip olmak istediğiniz her şeyde kararlı davranmalısınız. Bu hafta aşk hayatınız çalkantı içerisindeyken iş hayatınızda başarılı bir hafta olacaktır.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler bu hafta iş hayatınızda kendinizi fazlasıyla rahatlamış hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade edebildiğinizi karşıdakilere de kanıtlamalısınız. İş hayatınızda fazla baskı altında değilsiniz. Aşk hayatınızda ve flörtleriniz de rekabetli olaylar kafanızı karıştırabilir. İlişkilerinizde duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta oldukça duygusal anlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerde güven duygunuz zarar görebilir. Geçmişte kalan problemlerinizi tabiri caiz ise ısıtıp ısıtıp önünüze koymayın.

Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeçler bu hafta duygularınızın dalgalanacağı bir hafta olacak. Duygusal hassasiyetinizin artacağını hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda derinlik yakalayamamak, yükselen isteklerinizi denetlemek ve hala bir şeylerin oturmaması sizi artık bir karar alma noktasına getirecektir. Bu durum pek kolay olmasa da dirayetli davranmalısınız. Bu noktada mantıklı ve sükûnetli olduğunuzdan emin olmalısınız. Duygusallığınızın önüne geçmeyi başarmalısınız. Bu hafta aşk hayatınız ile yoğun bir hafta geçireceksiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili aslanlar bu hafta sizi oldukça ilginç karşılaşmalar ve sürprizler olabilir. Bu durum sizi oldukça heyecanlandırabilir. Bu hafta yeni bir girişimde bulunmak için doğru bir zaman değil. Ev içerisinde ve aile hayatınızda karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelmeye çalışın.İkili ilişkiler de yaşadığınız bazı sorunlar ve tartışmalar sizi keskin çözümlere itecek. Aile hayatınızda daha dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız.

Başak Burcu Yorumu

Başak burçlarını ilişki bakımından zor bir hafta bekliyor. Eski dostlarınızla ilgili bazı duygularınız değişmiş olabilir. İlişkileriniz ve hedeflerinizle ilgili süreçleri gözden geçirme zamanı geldi. Şüphelendiğiniz konular ile ilgili net sonuçlar elde edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bazı olayları gözden geçirmelisiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Bu hafta terazi burçlarını yoğun duygular ve derin istekler arzular bekliyor. İstekleriniz ve arzularınızı bir an önce gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz. İlişkileriniz de hoşgörünün önemini daha da anlayacaksınız. Sizin bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlarda bulunabilir. Bu da sizi oldukça rahatsız edecektir. Ona karşı gücünüzü ortaya çıkartabileceksiniz. Bu hafta hızlı düşünebilme yeteneğiniz sizi aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacaktır.

Akrep Burcu Yorumu

İşlerinizi tamamlamak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermelisiniz. Şimdilik bu gelişmeleri akışına bırakmalısınız. Kariyerde önemli atılımlar yapmanın gerekliliği sizi farklı arayışlara itebilir. Bu hafta siz akrepler şanslı bir dönemdesiniz. Üstlerinizle olan ilişkilere dikkat etmelisiniz. Etrafınızdaki kişileri kızdırmaya ve inatçılık etmemelisiniz. Bu inatçılık bazı anlaşmazlıklara sebep olabilir.

Yay Burcu Yorumları

Bu hafta unutulmuş işler ve beklenti içerisinde olduğunuz teklifler karşınıza çıkabilir. Yakın çevre iletişimleriniz ile ön planda olacağınız özel bir hafta olacak. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Organizasyonlar ve topluluklarda lider vasfınızla ön planda olabilirsiniz. İş hayatınızda yapıcı ve istekli davranmalısınız.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili oğlaklar da bu hafta kariyerleri ön planda. Ayaklarınızın yere sağlam bastığından emin olun. Güçlü kişilerden destekler alarak kariyerinizde önemli açılımlar yapabilirsiniz. Sevdikleriniz tarafından fazlasıyla destek görmek sizi mutlu edecektir. Duygularınızın karışık olduğu bir hafta geçireceksiniz. Aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz Sevgili oğlak burçları.

Kova Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde ve aile içi kadın figürler ile ilgili tartışmalara dikkat etmelisiniz. Geçmişe dayalı bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Eski sorunları çözmek için uygun bir hafta içerisindesiniz. Bu konular karşısında önceden verdiğiniz tepkileri vermek yerine olayları anlamaya çalışın. Konu ile ilgili fikirlerinizi değiştirin ve olaylara daha farklı açılardan bakın. Aşk hayatınızda bu hafta kıskançlıklar ve güvensizlikler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Yorumu

Ciddiye aldığınız konularla ve kişilerle oldukça yakından ilgileneceksiniz ve onlarda sizi önemseyecek. Aşk ve flörtleriniz de önemli izler bıraktığınızı anlayacaksınız. Olaylar karşısında sabırlı davranmayı öğrenmelisiniz. Kariyerde ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilere dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. İş hayatınızda sırlara yer vermeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
581 0,730